Екс-коханка Ніколаса Кейджа подала на нього до суду через образи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вікі Парк звинуватила актора та його екс-дружину Еліс Кім.

Голлівудського актора Ніколаса Кейджа, який минулоріч зламав ногу під час виконання трюків на зніманнях, його екс-коханка звинуватила в тому, що він її образив і зажадала судового захисту від екс-дружини актора.

Як повідомляє видання The Wrap, відповідні документи були представлені суду від імені Вікі Парк.

За словами позивачки, яка перебувала в любовному зв'язку з актором з літа 2017 року, актор сильно її образив у вересня 2018 року під час фестивалю у Відні. За словами Віки, вона викликала гнів колишнього тим, що раніше подала в суд на його колишню дружину Еліс Кім. 

Ніколас Кейдж з дружиною
Getty Images
Ніколас Кейдж та Еліс Кім

Вона зажадала судового захисту від екс-дружини актора Еліс Кім, яка нібито "переслідує її в соціальних мережах" в зв'язку з чим "вона вже побоюється виходити з дому".

Вона стверджує, що Кейдж перебував в стані сильного алкогольного сп'яніння.

"Я обізнана про його алкогольну залежністю, депресію і психічні захворювання, оскільки його мати також наразі все ще перебуває в психіатричній лікарні", - заявила Парк у своїй заяві.

Проте представники Кейджа вже встигли прокоментувати неприємний інцидент та назвали її звинувачення абсурдними.

"Ніколас і Еліс категорично заперечують абсурдні звинувачення з боку Вікі. Більш того, її скарга на Кім була відхилена в суді", - зазначив представник актора виданню.

Нагадаємо, кореянка Еліс Кім стала третьою дружиною Ніколаса. У 2005 у них народився син Кал-Ел. Подружжя розлучилося в 2016 році, проте вони змогли зберегти дружні стосунки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції