Екс-учасниця The Black Eyed Peas Фергі розійшлася з чоловіком

Пара була у шлюбі вісім років.

Колишня учасниця гурту The Black Eyed Peas Фергі та її чоловік, актор Джош Дюамель приголомшили шанувальників сумною звісткою.

Пара офіційно підтвердила, що більше не разом. Про свій розрив 42-річна Фергі та 44-річний Джош розповіли виданню People.

"З коханням та повагою одне до одного ми ухвалили рішення розійтися ще на початку цього року. Ми хотіли якомога довше не розповідати про розставання публічно, щоб наша сім'я могла пережити цей непростий час. Попри те, що більше ми не разом, ми завжди будемо пов'язані турботою і підтримкою одне про одного і нашої сім'ї", - йдеться у заяві екс-закоханих.

Фергі та Джош не назвали причини розриву, проте джерело, близьке до екс-подружжя, зауважило, що для багатьох розставання пари не стало несподіванкою.

Фергі та Джош Дюамель_1
East News
Фергі та Джош Дюамель

"Найбільшим фактором, який вплинув на розрив, було наскільки Фергі та Джош різні. На початку це було тим, що їх притягувало одне до одного", - повідомив інсайдер.

"Фергі – "весела та товариська", у той час як Дюамель – "привабливий та розслаблений". Але у них абсолютно різні погляди на життя і в них різна мета", - пояснило джерело.

Інсайдер також зауважив, що в кінці стосунків їхнє життя "рухалося в двох окремих напрямах, і вони часто були порізно через роботу", - додає джерело.

Нагадаємо, що Фергі та Джош Дюамель одружилися у січні 2009 року. 2013-го у пари народився син Ексл Джек Дюамель.

Залиште свій коментар