Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс"ВІА Гра" Міша Романова ледь не втратила дитину через збільшення грудей

Усьому виною стала недбалість лікарів.

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Міша Романова, яка у березні 2018-го покинула колектив, вперше розповіла, чому пішла з тріо.

Тоді продюсер гурту Костянтин Меладзе сказав, що Романова пішла через вагітність, проте сама співачка цього не коментувала. Аж от наважилася поділитися правдою, йдеться у "Світському житті".

"Так, дійсно, я пішла з гурту через вагітність, я дуже довго мовчала на цю тему, тому що мені досі боляче. Ця історія могла закінчитися трагічно. Так сталося, що я наважилася на операцію, маммопластику, коли ще працювала у гурті. Я прийшла у дуже відому клініку, до дуже відомого лікаря. Мені зробили всі аналізи, щоб переконатися що мені можна зробити операцію і що нема жодних протипоказань. Мені зробили цю операцію. Але через декілька тижнів я зрозуміла, що я була вагітна. Мені зробили загальний наркоз на 16 тижні вагітності", - вперше розповіла Міша.

Артистка поділилася, що у неї не вкладалося у голові, як таке може бути. Вона поїхала до тієї клініки, де робили операцію. Там анестезіолог почав заспокоювати артистку, що нічого страшного не сталося і все нормально.

"Це одна з причин, через яку я вирішила зараз це сказати. Я хочу попередити усіх жінок, які мають такий же намір, тому що ніхто не застрахований від недбалості лікарів", - додала виконавиця.

Відео Міша Романова розповіла, чому саме була вимушена покинути гурт "ВІА Гра"

Екссолістка гурту "ВІА Гра" розповіла все про таємну вагітність і народження сина, що стало причиною того, що співачка була раптово вимушена покинути популярний гурт. Міша Романова поділилась, як на заваді материнству ледь не стала її операція зі збільшення грудей.

Міша Романова розповіла, чому саме була вимушена покинути гурт "ВІА Гра"

Романова поділилася, що у неї не було жодних ознак вагітності . "У мене не було токсикозу, ми дуже багато працювали з гуртом, дуже багато літали і збої в жіночому організмі були для мене звичним явищем. Але ж просто були аналізи, які, мабуть, не перевірили, а може подумали, не втрачати ж нам 6 тисяч євро. Слава богу, з моїм сином все добре, мені просто пощастило", - розповіла Романова.

 На запитання, чи не радили їй лікарі зробити аборт, вона наголосила, що ніколи б в житті на таке не наважилася і говорячи, не змогла стримати сліз.

"У мене дуже гарний син, його звати Мартін, він дуже гарний, я його скоро покажу", - пообіцяла Міша.

Розповіла артистка й про батька дитини.

"Він молодий режисер, я не буду казати його ім'я, тому що я не знаю, як він поставиться до того, що я буду казати на всю країну його ім'я. Ми не в стосунках, ми розійшлися, тому що ми різні люди. В цій ситуації мене підтримували батьки, друзі, Макс Барських", - зізналася виконавиця.

Макс Барських та Міша Романова
instagram.com/max_barskih
Міша Романова та Макс Барських довго товаришують

А щодо того, чому наважилася на операцію зі збільшення грудей, Романова поділилася, що це через чоловіка.

"Це був чоловік, у якого я була дуже сильно закохана і мабуть мені хотілося дуже сильно йому сподобатися. Я не знаю що тоді було в моїй голові, мабуть багато комплексів", - зауважила Міша.

Нагадаємо, що після народження сина і відходу з "ВІА Гри" Міша Романова зайнялася сольною кар'єрою і вже навіть відіграла свій перший концерт у гей-клубі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції