Ексбойфренда Гайден Панеттьєрі, який її бив, ув'язнили

Ексбойфренда Гайден Панеттьєрі, який її бив, ув'язнили

Фото: Associated Press

На Браяна Гікерсона також чекає чотири роки випробувального терміну.

Колишнього коханого американської акторки Гайден Панеттьєрі Браяна Гікерсона, якого минулоріч офіційно звинуватили у домашньому насильстві, кинули за ґрати.

Актор отримав 45 днів ув'язнення. Як пише видання People, Гікерсон отримав тюремний строк за двома пунктами звинувачення в заподіянні тілесних ушкоджень Паннетьєрі. 31-річний чоловік повинен почати відбувати покарання 7 травня.

Також Гікерсон був засуджений до чотирьох років формального випробувального терміну. Окрім того колишній-аб'юзер Панеттьєрі зобов'язаний буде пройти спеціальні курси з боротьби з домашнім насильством.

Гайден Панеттьєрі та Браян Гікерсон / Фото: Getty Images

Нагадаємо, що Браян Гікерсон та екснаречена Володимира Кличка Гайден Панеттьєрі почали зустрічатися три роки тому.

Та вже за пів року у Мережі з'явилася інформація, що бойфренд жорстоко побив Гайден - залишив на її тілі численні синці, а також розбив їй ніс. Його заарештували, проте пізніше відпустили під заставу.

Проте суд заборонив Гікерсону наближатися до Гейден ближче, ніж на 90 метрів. Коханому акторки світило позбавлення волі до 4 років, але як виявилося, для цього в справі не вистачило доказів і з нього зняли звинувачення.

У лютому 2020-го ситуація повторилася і Гікерсон знову вдарив Гайден. Згодом через суд Панеттьєрі заборонила колишньому наближатися до неї. За два місяці ексбойфренда Гейден Панеттьєрі офіційно звинуватили у домашньому насильстві та висунули йому кримінальне обвинувачення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація