Екснаречену Кличка помітили у компанії бойфренда, який її жорстоко побив

Екснаречену Кличка помітили у компанії бойфренда, який її жорстоко побив

instagram.com/haydenpanettiere

Гайден Панеттьєрі заскочили з колишнім після його звільнення з в'язниці.

Колишню наречену боксера Володимира Кличка, американська акторка Гайден Панеттьєрі помітили у компанії екскоханого-аб'юзера Браяна Гікерсона.

Як пише видання E!Online, колишніх заскочили минулої суботи під час побачення у Західному Голлівуді. Парочка у компанії друзів спочатку пила пиво, а потім танцювала. Зазначимо, що зустріч Гайден та Браяна відбулася одразу після того, як чоловік вийшов з в'язниці.

За ґратами Гікерсон провів 45 днів після того, як неодноразово жорстоко бив Панеттьєрі. Наразі він також перебуває на чотирирічному випробувальному терміні і проходить курси, де чоловікам розповідають, що а'бюз – це погано.

"Я насолоджувався слабоалкогольним пивом, а Гайден не пила. Ми пішли до нового ресторану, розташованого в Техасі, адже, як хлопець з півдня, я великий шанувальник музики кантрі. Так що так, там були і танці. Ми з Гайден більше не разом, але працюємо над дружбою", - запевнив Гікерсон.

Гайден Панеттьєрі та Браян Гікерсон / Getty Images

Він додав, що у них з Гайден давня історія разом, тож перший крок у його одужанні від аб'юзу це "відшкодування збитку":

"Це саме те, що Гайден досить люб'язно дозволила мені зробити", - додав Браян.

Гайден Панеттьєрі / instagram.com/haydenspanettiere

Нагадаємо, що Браян Гікерсон та екснаречена Володимира Кличка Гайден Панеттьєрі почали зустрічатися три роки тому.

Та вже за пів року у Мережі з'явилася інформація, що бойфренд жорстоко побив Гайден - залишив на її тілі численні синці, а також розбив їй ніс. Його заарештували, проте пізніше відпустили під заставу.

Проте суд заборонив Гікерсону наближатися до Гейден ближче, ніж на 90 метрів. Коханому акторки світило позбавлення волі до 4 років, але як виявилося, для цього в справі не вистачило доказів і з нього зняли звинувачення.

У лютому 2020-го ситуація повторилася і Гікерсон знову вдарив Гайден. Згодом через суд Панеттьєрі заборонила колишньому наближатися до неї.

За два місяці ексбойфренда Гейден Панеттьєрі офіційно звинуватили у домашньому насильстві та висунули йому кримінальне обвинувачення. У квітні його ув'язнили.