Alyosha виступить у фіналі "Євробачення " 17-тою

Alyosha виступить у фіналі "Євробачення " 17-тою

Alyosha виступить у фіналі "Євробачення "17-тою / Фото: eurovision.tv

У фіналі Євробачення, який пройде 29 травня, Alyosha виступить сімнадцятою, а завершить конкурс Данія.

Порядок виступів останніх фіналістів "Євробачення" визначився під час жеребкування, яке пройшло відразу після другого півфіналу у ніч з четверга на п'ятницю в норвезькій столиці Осло. Співачка Alyosha від України виступить сімнадцятою, а завершить конкурс Данія.

Таким чином, став відомий порядок виступів усіх фіналістів конкурсу на вирішальному шоу, яке відбудеться на сцені Telenor Arena в ніч з суботи на неділю.

Першою на сцену Telenor Arena вийде фаворитка конкурсу, за прогнозами букмекерів, співачка Сафуре з Азербайджану.

Переможець конкурсу "Євробачення-2010" буде визначений на фінальному шоу шляхом глядацького голосування і голосування професійного журі. Представник країни-переможниці відвезе з собою перехідний приз - кришталевий мікрофон.

Нагадаємо, у першому півфіналі, який відбувся 25 травня до фіналу "Євробачення" увійшло лише десять учасників. Серед них: Боснія і Герцоговина, Молдова, Росія, Греція, Португалія, Білорусь, Сербія, Бельгія, Ісландія, Албанія.

Також із сімнадцяти країн-учасниць до фіналу за результатами другого півфіналу увійшли: Грузія, Туреччина, Ізраїль, Ірландія, Кіпр, Азербайджан, Румунія, Вірменія, Данія.

П'ять країн пройшли до фіналу "Євробачення" автоматично. Серед них Іспанія, Франція, Німеччина, Великобританія та Норвегія.

Читайте також:

Alyosha увійшла до фіналу "Євробачення - 2010"

Alyosha виступила на "Євробаченні - 2010"

На "Євробаченні" у Alyosha "закричала" сукня

Alyosha виступить у фіналі "Євробачення " 17-тою

Alyosha виступить у фіналі "Євробачення " 17-тою

Повʼязані теми:

Наступна публікація