Емма Томпсон отримала зірку на Алеї слави в Голлівуді

Актриса Емма Томпсон тепер має власну зірку на Алеї cлави. Вона носить номер 2416. На відкриття зірки прийшов друг Емми - Х'ю Лорі.

Британська акторка Емма Томпсон обзавелася зіркою на Алеї cлави у Голлівуді. Її зірка під номером 2416 з'явилася поруч з англійським пабом "Свиня", що стало досить символічним. З цієї нагоди після відкриття власної зірки Еммі навіть налили пінту пива, так як вона поскаржилася, що в Лос-Анджелесі випити пристойного англійської пива практично неможливо.

Підтримати актрису прийшли її колеги: Х'ю Лорі, з яким Емма зустрічалася ще студенткою Кембриджа, і Меггі Джилленхол, партнерка Емми по "Моїй жахливій няньці 2". Прийшла і ще одна партнерка: маленька свинка, героїня другої частини фільму.

Актриса зізналася, що її робота вимагає величезних емоційних витрат. "Я страждаю від раптових депресій, що в порядку речей, - Емма заявила. - Це фантастичним чином нормально для нашої країни, та і для вашої, думаю, теж. Але цієї теми люди намагаються не торкатися, ретельно приховуючи її від оточуючих. Вважаю, ми всі повинні говорити про це відкрито".

Також Емма зізналася, що в наступному році збирається в творчу відпустку. "Не збираюся шукати грошей на проекти, грати або подорожувати, за винятком пошуків різних нових перспектив з моєю родиною, - актриса сказала. - Я так довго всім цим займалася, що зараз у моєму кораблі велика дірка, яку треба залатати".

Читайте також:

На Алеї слави Голлівуду відкрили зірку Шреку

Ім'я актриси на Алеї слави написали з двома помилками

Рассел Кроу отримав зірку на Алеї слави

Повʼязані теми:

Наступна публікація