Енн Хетевей стане Жінкою-Кішкою

Крістофер Нолан розповів про свою нову роботу "Бетмен: Сходження". У ньому знімуться Енн Хетевей та Том Харді.

Актриса Енн Хетевей зіграє Жінку-Кішку у фільмі Крістофера Нолана "Бетмен: Сходження".

Нагадаємо, героїню звати Селіна Кайл, і в результаті нещасного випадку вона стає Жінкою-Кішкою - у Тіма Бертона в "Бетмен повертається" її блискуче зіграла Мішель Пфайффер. Через роки цей образ втілила на екрані Холлі Беррі, але не так вдало. І ось тепер черга дійшла до Енн.

Чутки про те, що актрисі запропонували роль, з'явилися в листопаді минулого року - тоді ж говорилося, що на участь у проекті також претендують Кіра Найтлі, Рейчел Вайз, Наомі Воттс, Блейк Лайвлі і Наталі Портман.

"Я в захваті від можливості попрацювати з Енн Хетевей, - говорить Нолан. - Вона стане відмінним доповненням нашого акторського ансамблю у завершенні нашої історії ".

Нагадаємо, Нолан має на увазі, що новий фільм про Бетмена стане останнім у трилогії. Також стало відомо, яка роль дісталася Тому Харді. Він зіграє в'язня, що втік з в'язниці. Саме Бейну вдалося, образно кажучи, зламати Бетмена в одній з сюжетних ліній коміксу. Цей персонаж з'являвся у фільмі Джоеля Шумахера "Бетмен і Робін", однак був показаний просто шматком м'яса, тоді як у коміксах Бейн був стратегом, мав фотографічну пам'ять, знав шість мов і займався наукою. 

Читайте також:

Енн Хетевей і Джеймс Франко будуть ведучими "Оскара"

Джейк Гілленхол та Енн Хетевей оголились для журналу

Королівська фотосесія Енн Хетевей для Vogue US

Повʼязані теми:

Наступна публікація