Індія буде "навиворіт"

Індія буде "навиворіт"

"Світ навиворіт" покаже невідому Індію

Дмитро Комаров та "Світ навиворіт" вирушає до Індії.

На початку лютого на телеканалі "1+1" закінчився перший сезон програми "Світ навиворіт", присвячений Камбоджі. Нещодавно автор та ведучий проекту - Дмитро Комаров - знову вирушив у тривалу експедицію. Цього разу до Індії. Як завжди з великим рюкзаком та без зворотного квитка. Що чекати телеглядачам у новому сезоні"Світ навиворіт" - про це ми запитали у автора проекту.

- Дмитро, чому ви вирішили їхати до Індії, в якій і так часто бувають наші "просунуті" туристи?

- Ось саме тому Індію й обрали! До цієї країни їдуть не широкі маси туристів, а люди – шукаючі пригод, яким мало пляжу і готелю.. А хто в Індії не був - про неї думає. Наша програма допоможе визначитися, придивитися і вирішити. Але найголовніше, що ми покажемо іншу Індію - ту, яку більшість туристів просто не бачили. У списку країн, з якого ми обирали зупинку наступної експедиції, було більше 10 позицій. Щоб точно не помилитися, ми звернулися до друзів з великого туристичного агентства. Вони провели серед своїх клієнтів опитування - яку країну вони найбільше хочуть побачити "навиворіт". Відповідь виявилася однозначною: Індія перемогла з великим відривом.

- Якою була реакція українських туристів на проект після першого циклу?

- Позитивною. Перший сезон показав, що ми не помилилися - тема цікава. Людей приваблюють саме незвичайні подорожі, а не банальні роздуми про туристичні пам'ятники. Під час виходу в ефір першого циклу програми, до редакції "Известий в Украине", на мою електронну адресу, а також до соціальних мереж почало приходити багато листів та відгуків. Тому перепрошую у всіх, кому не відповів - не вистачає рук. Але найкращою оцінкою проекту для мене стало те, що у нас з'явилися послідовники, які раніше і не дивилися в бік Камбоджі. А після перегляду "Світу навиворіт" вирушили подорожувати нашими стежками. Я отримав вже декілька дзвінків від своїх знайомих в Камбоджі, які були героями програм, їх знаходять туристи з України і розповідають, що подивилися "Світ навиворіт" і вирішили їхати до Камбоджі, про яку до цього або зовсім не знали або тільки чули. Цього тижня знайомий з Пномпеня передавав мені подяку від групи із Севастополя, яка подорожувала Таїландом і, довірившись нашій програмі, змінила маршрут і заїхала в іншу країну. Виходить, ми відкриваємо нові маршрути для людей не тільки віртуально, а й реально - ви не уявляєте, як це радує.

- Кажуть, навіть хтось намагається вас наслідувати і використовує ваше ім'я?

Так, про саму несподівану реакцію на програму мені повідомили теж з Камбоджі, буквально днями. Королівством зараз подорожує молодий чоловік, який шукає реальних героїв наших програм і представляється моїм кращим другом і журналістом з Миколаєва. Він просить дати інтерв'ю і допомогти організувати ті ж зйомки, що були в "Світі навиворіт". Днями, практично синхронно, на зв'язок вийшли мій гід з міста Сієм Ріеп і господар слов'янського ресторану в Пномпені. Обидва розповідали про "мого друга з Миколаєва", який просився на інтерв'ю. І в даному випадку мені не цікаво, до чого цей обман. Важливо зовсім інше: на наші фільми спираються, їх намагаються використовувати у ролі путівника, і вони допомагають людям подорожувати нестандартно - це чудово, я дуже радий!

- Коли планується вихід в ефір другого циклу?

- Десь до середини квітня знімаємо. По прильоті одразу починаємо монтаж, і після «травневих» свят в ефірі телеканалу "1+1" прем'єра нового індійського сезону програм "Світ навиворіт".

- Куди після Індії, в які країни?

- Знову візьмемо список найбільш актуальних і яскравих країн, вивчимо попит наших глядачів, і буде видно. Нецікавих країн не буває.

Дізнайтеся більше про перший цикл програми "Світ навиворіт".

Читайте також:

На зйомках "Міняю жінку-3" у Канаді телевізійникам довелося звернутися до консульства та в поліцію

Перший епізод шоу "Зірка + Зірка-2" пройшов із часткою 17,7%

1+1 оголошує кастинг учасників на проект "Мій зможе"

Повʼязані теми:

Наступна публікація