На честь Хіта Леджера влаштують виставку

На честь Хіта Леджера влаштують виставку

Хіт Леджер / Фото: AFP

У Австралії відкриється виставка, присвячена актору Хіту Леджеру, який помер в січні 2008 року. Основну частину експонатів в музей передасть батько актора Кім Леджер.

В Австралії відкриється виставка на честь Хіта Леджера. Сім'я актора, трагічно померлого в січні 2008 року від передозування ліками, готує спеціальну експозицію в музеї Західної Австралії в Перті, рідному місті Хіта.

Основну частину експонатів в музей передасть батько актора Кім Леджер. Крім особистих речей, на виставці буде "Оскар", який хіт отримав посмертно за Джокера з "Темного лицаря", і знаменитий щоденник, який він місяць вів у готелі в Лондоні, готуючись до ролі Джокера.

"Виставка включатиме як ранні роки Хіта і початок його кар'єри, так і його режисерські спроби, його талант режисера музичних кліпів і приголомшливі здібності як гравця в шахи і фотографа", - заявив Міністр культури і мистецтва Австралії Джон Дей.

Кім Леджер каже, що неймовірно щасливий брати участь у формуванні виставки та надати музею особисту та історичну інформацію про свого сина, а також його речі. Музей і батько актора сподіваються, що виставка приверне увагу як місцевих жителів, так і відвідувачів з усього світу.

Між тим 26 січня відкрився театр Хіта Леджера - величезний зал на 575 осіб у приміщенні Державного театру Австралії. На відкритті були присутні батьки актора, Кім і Салі, які заявили, що Хіту б сподобалася ця будівля.

Читайте також:

У Ліндсей Лохан був роман із Хітом Леджером

Останній фільм Хіта Леджера покажуть на Різдво

Хіт Леджер знову кращий актор

Повʼязані теми:

Наступна публікація