На честь Хіта Леджера влаштують виставку

У Австралії відкриється виставка, присвячена актору Хіту Леджеру, який помер в січні 2008 року. Основну частину експонатів в музей передасть батько актора Кім Леджер.

В Австралії відкриється виставка на честь Хіта Леджера. Сім'я актора, трагічно померлого в січні 2008 року від передозування ліками, готує спеціальну експозицію в музеї Західної Австралії в Перті, рідному місті Хіта.

Основну частину експонатів в музей передасть батько актора Кім Леджер. Крім особистих речей, на виставці буде "Оскар", який хіт отримав посмертно за Джокера з "Темного лицаря", і знаменитий щоденник, який він місяць вів у готелі в Лондоні, готуючись до ролі Джокера.

"Виставка включатиме як ранні роки Хіта і початок його кар'єри, так і його режисерські спроби, його талант режисера музичних кліпів і приголомшливі здібності як гравця в шахи і фотографа", - заявив Міністр культури і мистецтва Австралії Джон Дей.

Кім Леджер каже, що неймовірно щасливий брати участь у формуванні виставки та надати музею особисту та історичну інформацію про свого сина, а також його речі. Музей і батько актора сподіваються, що виставка приверне увагу як місцевих жителів, так і відвідувачів з усього світу.

Між тим 26 січня відкрився театр Хіта Леджера - величезний зал на 575 осіб у приміщенні Державного театру Австралії. На відкритті були присутні батьки актора, Кім і Салі, які заявили, що Хіту б сподобалася ця будівля.

Читайте також:

У Ліндсей Лохан був роман із Хітом Леджером

Останній фільм Хіта Леджера покажуть на Різдво

Хіт Леджер знову кращий актор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: