Американський сайт назвав десятку найбільш брудних готелів Європи

Американський сайт назвав десятку найбільш брудних готелів Європи

Club Aqua Gumbet. Фото travelcom.ee

Список найгірших готелів Європи склали, враховуючи три напрямки туризму - турецьке узбережжя Егейського моря, Лондон і Амстердам.

Враховуючи три напрямки туризму – турецьке узбережжя Егейського моря, Лондон і Амстердам – було складено список з десяти найбільш брудних готелів Європи. Такий список сайт TripAdvisor склав, спираючись на відгуки туристів.

Лідером цієї десятки став турецький готель Club Aqua Gumbet (Бодрум), який постояльці назвали "небезпечним для людей" і "пеклом на землі". Також у відгуках згадується сімейство щурів, які проживають в цьому готелі.

Другу сходинку чорного списку зайняв розташований в турецькому Ічмелер Altin Orfe Hotel. Туристи, які відпочивали там, відзначають, що перебування в цьому готелі небезпечно для здоров'я - вода капає з кондиціонерів прямо в ліжко.

На третьому місці виявився лондонський Cromwell Crown. "Це найгірше місце, в якому я коли-небудь зупинявся", - пише колишній гість готелю. Повідомляється також про цвілі у ванних, запорошених килимах, неприємні запахи і гризунів.

Ще один лондонський готель зайняв таку позицію списку - Corbigoe Hotel туристи називають "брудною коморою". На п'ятому місці - Park Hotel, знову-таки розташований в Лондоні. Постояльці вважають, що цей готель негайно має бути закритий через антисанітарні умови. І, нарешті, останній лондонський готель зі списку - Blair Victoria & Tudor Inn Hotel (восьме місце) - описується як "брудний і небезпечний". "Просто тримайтеся від нього подалі", - рекомендує колишній постоялець.

Шосте місце в списку займає амстердамський Hotel de Lantaerne, який, судячи з відгуків, не завадило б "розібрати по цеглинці і продезінфікувати". На сьомому рядку - славиться своїми клопами Hotel Y Boulevard, також розташований в Амстердамі. У кожній кімнаті ще одного амстердамського готелю – Hotel Manofa (дев'яте місце) - живуть миші. Причому багато хто з них воліють спати в м'яких ліжках постояльців. І, нарешті, замикає список амстердамський ж Hotel The Globe, в якому гості виявили брудні простирадла.

Нагадаємо, раніше звання кращого готелю миру отримав Metropole Monte-Carlo під час щорічної зустрічі членів міжнародної асоціації Leading Hotels of the World, яка відбулася в Токіо. До Асоціації входять 440 престижних готелів і курортів.

Готель Metropole Monte-Carlo отримав найбільшу кількість балів у порівнянні з іншими готелями, підтвердивши тим самим найвищий рівень якості обслуговування і умов проживання.

Нагадаємо, раніше було складено рейтинг найдивовижніших та незвичайних готелів світу.

Читайте також:

ТОП-10 найнезвичайніших готелів світу

У Києві збудують готель для бомжів

У Мілані із трамвая зробили сауну

Повʼязані теми:

Наступна публікація