Надія Мейхер і Тімоті заспівають оперними голосами на "1+1"

Надія Мейхер і Тімоті заспівають оперними голосами на "1+1"

О 21:00 9 січня українці поринуть у світ оперного співу разом із зірками.

Юрій Горбунов та Оксана Гутцайт "заспівали" для "1+1"
У понеділок, 9 січня, стартує проект каналу 1+1 "Зірки в опері" - шоу, де відомі естрадні співаки виконують незвичні для себе музичні партії разом із оперними виконавцями, і змагаються за звання кращого.

Підкорювати оперну сцену будуть Альона Вінницька, Олександр Пономарьов, Стас П'єха, Джамала, Валерій Харчишин, Надія Мейхер і російський репер Тіматі.

Ведучі шоу - Юрій Горбунов, який не раз був на театральній сцені, та чарівна Оксана Гутцайт допоможуть усім українцям поринути в світ оперного співу.

"Мені здається, опера дасть можливість почути справжнє мистецтво тим людям, які живуть в селах, райцентрах – люди, які не слухають оперу тільки з тої причини, що в них немає оперного театру", - вважає Горбунов.

У проекті беруть участь семеро пар учасників. В репертуарі є не лише класика, навіть сучасні світові хіти зазвучать по-новому разом із "Зірками в опері".

Цікаво, що з оперою впорались всі учасники. "Насправді, це дуже красиве, високе мистецтво. І наші зірки, мені навіть інколи здавалося, що серед наших учасників є такі, які не потягнуть своїм голосом оперу – насправді все круто", - запевнив Горбунов.

Читайте також:

Розпочався другий сезон співочого шоу "Голос країни"

Зірки влаштували "Шалений карнавал" на червоній доріжці

Вагітна Надя Мейхер приховує стать дитини

Старт проекту "Зірки в опері"

Старт проекту "Зірки в опері"

Повʼязані теми:

Наступна публікація