Регіонали назвали санлікаря Росії безтактним провокатором

Дата публікації
Перегляди
3527
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регіонали назвали санлікаря Росії безтактним провокатором

Регіонал не побачив нічого незвичайного в поведінці Онищенка / Фото: Дни.ру

Чечетов зазначив, що заяви російського чиновника не роблять йому честі.

У Партії регіонів вважають провокацією заяву головного санітарного лікаря Росії Геннадія Оніщенка про можливе обмеження ввезення української сільськогосподарської продукції в Росію.

Зокрема, про це заявив член фракції, заступник голови комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я Віктор Корж, повідомляє прес-служба партії.

"Заява головного санлікаря Росії про якісь негативні наслідки, до яких нібито призведе передача ветеринарній службі функцій контролю над якістю продуктів харчування, – найсправніша провокація, яка, крім усього іншого, ще й позбавлена належних аргументів", - заявив Корж.

За його словами, розширення повноважень Держветфітослужби здійснено за прикладом держав Євросоюзу – і ця структура зможе контролювати якість і безпеку продуктів харчування по всій території України.

"Створення єдиного компетентного органу на основі Державної ветеринарної й фітосанітарної служби передбачено реформою харчової галузі. Але це не означає, що продукти харчування будуть контролювати ветеринарні лікарі. У штат державної служби будуть переведені фахівці з інших структур", - запевнив Корж.

Також заяву Оніщенка про те, що в Україні "де факто" громадянина визнали твариною, бо контроль над харчуванням людей покладено на ветеринарну службу, розкритикував і регіонал Михайло Чечетов.

"Подібні заяви не роблять честі цьому чиновнику. Швидше за все, вони пов'язані з близькими виборами президента Росії", - заявив він.

"Нічого незвичайного в поведінці російських чиновників немає. Під час виборчої кампанії бувають такі перехльости у висловлюваннях, що чорт ногу зломить", - зазначив Чечетов.

Він вбачає у висловлюваннях головного санітарного лікаря РФ "елемент безтактності, безкультур'я й невихованості".

"Я не думаю, що висловлювання цього чиновника і його позицію розділяє офіційна влада – президент і прем'єр-міністр РФ. Тому давайте не зводити дурість і аморальність однієї людини в ранг державної політики", - сказав Чечетов.

Як відомо, глава Державної ветеринарної й фітосанітарної служби України Іван Бісюк уже заявив, що реформа харчової галузі передбачає створення єдиного компетентного органа на основі цієї служби, але не тільки ветеринарні лікарі будуть контролювати продукти харчування для людей.

Читайте також:

В Україні громадянина визнали твариною - санлікар РФ

Санлікар РФ накинувся на Україну, бо боїться звільнення - ветслужба

Рада наступного тижня дозволить здати ГТС - регіонал

Росія може закрити кордон з Україною

https://tsn.ua/groshi/rosiya-zayavila-pro-namir-zakriti-kordon-z-ukrayinoyu.html

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3527
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація