Обама і Маккартні заспівали пісню "Бітлз" дружині президента

Обама і Маккартні заспівали пісню "Бітлз" дружині президента

Обама і Маккартні заспівали пісню "Бітлз" дружині президента / Фото: AFP

Концерт був присвячений присудженню легендарному музикантові премії імені Джорджа Гершвіна. Барак Обама підспівував Маккартні, дивлячись на дружину.

Сер Пол Маккартні і президент США Барак Обама під час концерту в Білому домі заспівали Мішель Обамі серенаду - легендарну пісню "Бітлз" Michelle.

Концерт був присвячений присудженню легендарному музикантові премії імені Джорджа Гершвіна за "особистий внесок у справу перетворення популярної пісні на музичний інструмент культурного взаєморозуміння". Концерт транслювали з Білого дому в прямому ефірі телеканали PBS.

Святковий концерт, в якому, поряд з самим лауреатом премії, взяли участь багато музикантів, у тому числі Стіві Уандер, Елвіс Костелло, Джеррі Сейнфелд, група Jonas Brothers і Фейт Хілл.

"Батько Маккартні сам виконував композиції Гершвіна, а сам він став найуспішнішим автором пісень в історії ... Бітлз за кілька років змінили музику, яку ми слухаємо ... Пол Маккартні і група" Бітлз "створили саундтрек для цілого покоління ... Пісні протрималися в чартах, якщо вважати всі разом, порядку 32 років ... Я вважаю великою честю від імені вдячної нації вручити найвищу нагороду Америки в області популярної музики серові Полу Маккартні ", - сказав президент США.

Барак і Мішель Обама не приховували своїх почуттів один до одного і "Бітлз". Вони трималися за руки, перешіптувалися і явно отримували задоволення від музики, особливо від пісні "Michelle", яку завбачливо вибрав Маккартні. Музикант зізнався, що давно мріяв заспівати цю пісню в Білому домі. Барак Обама підспівував Маккартні, дивлячись на дружину - так що пісня бітлів несподівано перетворилася на серенаду.

Не менш знамениті пісні "Бітлз" виконали й інші музиканти, які приїхали до Вашингтона привітати колегу, а багато хто - і кумира.

Стіві Уандер, лауреат премії Гершвіна за минулий рік, двічі виконав We Can Work it Out, а Jonas Brothers - Drive My Car, явно прийшла до душі Малії Обамі.

Маккартні, лауреат численних премій, висловлюючи подяку Бібліотеці Конгресу і президента США за надану честь, зізнався, що для нього нинішній приз має особливе значення.

Відомий своєю дотепністю музикант відзначився і цього разу.

"Після останніх восьми років класно, що є президент, який знає, що таке бібліотека", - сказав він під сміх присутніх гостей.

Hey Jude виконували всі гості - Маккартні запросив всіх, включаючи першу сім'ю США, на сцену. Сам Маккартні співав хіт, сидячи за роялем.

Читайте також:

Натовп мексиканців атакував автобус Пола Маккартні

Пол Маккартні виступить в Одесі

Папа Римський пробачив The Beatles всі їхні гріхи

Обама і Маккартні заспівали пісню "Бітлз" дружині президента

Обама і Маккартні заспівали пісню "Бітлз" дружині президента
Наступна публікація