У шоу "СуперНяня " на "1+1" буде дві головних героїні

Дата публікації
Перегляди
2628
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У результаті кастингу було обрано дві няні.

У новому реаліті-шоу "СуперНяня" буде дві головних героїні - Марта Штіль та Іванна Карпенко. У СуперНянь - різні підходи до виховання, тому, перш ніж вирушити до родини, вони будуть разом вирішувати, кому з них краще вдасться допомогти батькам.

Марта Штіль - педагог з 16-ти річним стажем.  Їй 48 років, киянка, здобула вищу педагогічну освіту, працювала викладачем у школі та завучем у гімназії.

- Я людина, якій приємно піклуватися, - розповідає про себе Марта. - Цю мою рису цінують подруги, знайомі, чоловік і моя дитина. На кастинг проекту я їхала, як на свято і чомусь відразу відчула себе як вдома. Вважаю, що стосунки з дітьми треба будувати виключно на любові. Якщо ти мене любиш - значить, розумієш і будеш слухати. Впевнена, з будь-якою дитиною можна знайти спільну мову.

Іванна Карпенко практикуючий психотерапевт з 10-річним стажем. Закінчила факультет психології столичного Університету ім. Шевченка, 3 роки навчалася в Нью-Йоркському університеті. Іванні 33 роки, вона киянка.

- На кастинг я прийшла інтуїтивно, - розповідає Іванна. - Моя спеціалізація - сімейні пари, які намагаються розібратися зі своїми проблемами між ними та з дітьми. Я дуже мотивована допомогти сім'ям побачити проблемні зони у вихованні дітей. І не тільки сім'ям-учасницям, але й глядачам, яким цей проект допоможе поставити себе на місце героїв і подивитися на свою сім'ю з іншого боку.

Всього в кастингу на роль СуперНяні взяло участь більше 60 осіб з усієї України - це працюючі педагоги, психологи, няні та викладачі молодших класів.

- У результаті ми зупинилися на двох кандидатурах, - розповідає продюсер проекту "СуперНяня" Оксана Кучерова. - Марта та Іванна - два зовсім різні характери, індивідуальних підходи до родин та їхніх проблем. Марта - холодна, в міру жорстка, стильна та витримана залізна леді. Така собі британська королева чи Мері Поппінс. Іванна - м'якша, можна сказати "душка". Коли до нас надходить заявка від родини, вони разом дивляться презентацію, коментують, визначають основні проблемні точки та вирішують, хто ж з них їде в сім'ю.

Нагадаємо, проект "СуперНяня" - українська версія популярного в усьому світі британського формату "SuperNanny". Це сімейне реаліті, де героями стають батьки, втомлені від постійних нерозв'язаних конфліктів зі своїми дітьми. У такі сім'ї на допомогу приходить няня, яка допомагає всім учасникам конфлікту знайти спільну мову. Сучасна Мері Поппінс спостерігає за поведінкою дітей і спробами батьків їх приборкати, її професійні рекомендації допомагають батькам у вирішення сімейних конфліктів.

Відверті історії, складні сімейні перипетії та професійний підхід обіцяють зробити проект "СуперНяня" одним з найбільш яскравих шоу весняного сезону телеканалу "1+1".

Читайте також:

Новий сезон "Міняю жінку" та "Без мандата і без гламура" розпочато!

На захист героїні шоу "Міняю жінку" став голова Львівської ОДА

Епізод "Міняю жінку-3" про канадський обмін отримав частку 26,3% (вся Україна 18-54)


Дата публікації
Перегляди
2628
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація