Вбивця Джона Леннона вшосте подав прохання про звільнення

Вбивця Джона Леннона вшосте подав прохання про звільнення

Джон Леннон

Марк Девід Чепман, який вбив Джона Леннона, знову подав прохання щодо свого звільнення із в'язниці. Чепман вже відсидів 29 років у в'язниці особливого режиму в місті Аттик.

Вбивця всесвітньо відомого "бітла" Джона Леннона Марк Девід Чепман вшосте подав прохання про умовно-дострокове звільнення.

Попередні п'ять разів, у 2008, 2006, 2004, 2002 і 2000 роках, спеціальна комісія з умовно-дострокового звільнення штату Нью-Йорк, що розглядала прохання про звільнення Чепмана, відмовляла йому. Цього року комісія буде розглядати запит злочинця протягом тижня, починаючи з 9 серпня.

За словами представника комісії, на підтримку Чепмана було надіслано два листи, проти нього - чотири, один з яких від вдови музиканта Йоко Оно, яка традиційно виступала проти звільнення вбивці свого чоловіка.

"Її позиція не змінилася", - цитує газета слова адвоката Оно Пітера Шуката.

Раніше Оно пояснювала свою позицію не тільки тим, що звільнення Чемпана загрожуватиме суспільству, а й тим, що "для нього ж самого буде безпечніше залишитися у в'язниці", оскільки "в світі так багато людей, які відчувають до нього неприязнь".

На думку глави виправної асоціації Америки (Correctional Association of America) Роберта Ганги, Чепмана навряд чи буде звільнено через гнів громадськості, який може бути викликаним цим фактом.

До теперішнього часу 55-річний Чепман вже відсидів 29 років у в'язниці особливого режиму в місті Аттик (штат Нью-Йорк). Через скоєний злочин Чепмана навіть помістили в одиночну камеру, ізольовану від тих ув'язнених, які можуть заподіяти йому шкоду. У в'язниці злочинець працює рознощиком, прибиральником і помічником у бібліотеці.

Нагадаємо, що 12 серпня 2008 року комісія з помилувань штату Нью-Йорк вп'яте відмовила Чепману в достроковому звільненні.

Читайте також:

Ліверпуль відсвяткує 70-річчя Джона Леннона двомісячним фестивалем

З голлівудської Алеї слави зникла зірка Джона Леннона

Концерт Джона Леннона в Торонто видадуть на DVD

Повʼязані теми:

Наступна публікація