Відень - столиця вальсу і краси зустрічає фіналісток пацанок!

Учасниці проекту "Від пацанки до панянки" відвідали Відень та взяли участь у благодійному вечорі.


Завдяки співпраці австрійської Компанії Августа-Марії та каналу "1+1", фіналістки проекту "Від пацанки до панянки" відвідали столицю Австрії, де взяли участь у благодійному вечорі.

Відень - столиця вальсу та краси - справила незабутнє враження на учасниць проекту. Особливо це стосується Юлії Балаєвої та Вікторії Зубрейчук - це була перша поїздка дівчат закордон - складно описати емоції, які переповнювали панянок.

Після знайомства з архітектурою столиці Австрії, дівчата відправилися на благодійну вечерю, спеціально організовану до їхнього приїзду. На урочистому вечорі дівчата поводили себе більш ніж гідно - в їх манерах і вмінні тримати себе, складно було розгледіти колишніх пацанок. До Відня приїхали справжні леді, гідні вищого суспільства.

Одним із сюрпризів для фіналісток став інструментальний концерт у виконанні австрійських музикантів. Дівчата були приємно здивовані, коли музиканти звернулися до них російською мовою. За іронією долі, один з музикантів, як і Ксенія, виявився одеситами.

Варто відзначити, що концерт, в якому взяли участь українські панянки, став рекордним за кількістю зібраних коштів за весь час проведення Компанії подібних заходів. Всі кошти, отримані під час концерту, витратять на благодійні цілі. Екс-міністр охорони здоров'я Австрії, яка також взяла участі в концерті, особисто вітала фіналісток проекту.

 У третій день своєї подорожі дівчата відправилися до художньої галереї, де змогли побачити полотна відомих європейських майстрів. Одній з дівчат - найдостойнішій за своєю версією - представники Компанії Августа-Марії подарували полотно Марка Шагала, фіналістка шоу була зворушена до сліз.

Хто саме отримав такий цінний подарунок - дивіться наступної середи, о 20-10, на "1+1"!

Читайте також:

Юлія Балаєва перемогла на шоу "Від пацанки до панянки"

Частка прем’єри шоу "Від пацанки до панянки" на 1+1 склала 19,6%

У 2011 році канали групи "1+1" продаватимуться за загальнонаціональною панеллю

Повʼязані теми:

Наступна публікація