Жерар Депардьє привезе до Одеси "Мамонта"

На перший Одеський Міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 16 по 24 липня 2010 року, приїде французький актор Жерар Депардьє.

Французький актор Жерар Депардьє представить в Одесі новий фільм "Мамонт", в якому він зіграв головну роль.

Депардьє приїде туди в рамках першого Одеського Міжнародного кінофестивалю, який відбудеться з 16 по 24 липня 2010 року.

Фестиваль відкриється в Оперному театрі французькою стрічкою Паскаля Шоме "Серцеїд".

"Театр розрахований на 1500 осіб. Запрошені в основному кінокритики, кінознавці і гості фестивалю, - розповіли організатори кінофоруму. - Решта зможуть подивитися пряму трансляцію церемонії відкриття на одному з центральних каналів і в кінотеатрі під відкритим небом поруч з оперою".

Крім Депардьє, очікується приїзд таких зірок, як Рудгер Хавер, Йос Стеллінг, Кшиштоф Зануссі, висхідна зірка французького кіно Грегуар Колен, Петро Тодоровський, Кіра Муратова, Володимир Машков, Ольга Кабо, Аліка Смєхова та інших.

На запрошення відгукнулася і Жанна Фріске, яка провела в Одесі свої юнацькі роки. Ще один відомий одесит, Юрій Стоянов планує убитий двох зайців: відвідати матір і представити на фестивалі стрічку "Людина біля вікна", де знімається в головній ролі. Цей фільм закриє фестиваль 24 липня.

Читайте також:

Жерар Депардьє втратив сина і відсвяткував шістдесятиріччя

Помер актор Депардьє

Депардьє не прийшов на похорони сина

Повʼязані теми:

Наступна публікація