Режисер Зануссі святкує 70-річчя

Відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі 17 червня святкує 70-річчя.

Сьогодні видатному польському режисерові Кшиштофу Зануссі виповнюється 70 років. У його арсеналі вже близько 90 фільмів, проте підсумки підводити ще рано.

Неодноразовий лауреат найбільших міжнародних фестивалів, режисер-філософ Кшиштоф Зануссі добре відомий в Україні. Він є почесним сенатором Львівського католицького університету, викладачем інтер-школи, а останній його фільм – "Серце на долоні", за головну роль в якому Богдан Ступка був удостоєний Срібного Марка Аврелія Римського кінофестивалю, знятий в співпраці з Україною.

"У своїх фільмах Кшиштоф Зануссі ніби пропонує глядачеві заглянути в камеру-мікроскоп і уважно розглянути думки і вчинки героїв, зрозуміти їх, - пояснює продюсер фільму "Серце на долоні" Олег Кохан. – І відірватися від цього мікроскопа неможливо, адже ти вже відчуваєш себе дослідником і переповнений причетністю до того, що відбувається на екрані. Це унікальний талант".

Під час останнього візиту Кшиштофа Зануссі до України, присвяченого відкриттю ювілейної ретроспективи в рамках Днів польського кіно, режисер був нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня.

Читайте також:

На своє 20-річчя "Скрябін" влаштує гулянку на кораблі

Доктор Хаус відзначає 50-й день народження

Богдан Ступка став почесним громадянином Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: