"Золотого орла-2010" отримали актори "Краю" Машков та Штрехель

"Золотого орла-2010" отримали актори "Краю" Машков та Штрехель

Фото: Архів

Найкращим фільмом 2010 року була названа картина Олексія Попогребського "Як я провів цим літом".

Володимир Машков "Край"
У Москві в п'ятницю, 21 січня, пройшла церемонія вручення кінопремій "Золотий орел".

Найкращим фільмом 2010 року була названа картина Олексія Попогребського "Як я провів це літо". Також "Золотим орлом" був відзначений сценарій до цієї картини, який написав сам Попогребський.

Найкращим режисером визнали Олексія Учителя за стрічку "Край". Актори, що зіграли в цьому фільмі, Аньорка Штрехель і Володимир Машков, стали найкращими акторами року. У номінації "Найкраща акторка" другого плану перемогу здобула Юлія Пересільд.

Віктор Сухоруков, який зіграв у картині "Вівсяники" поета-самоука удостоївся премії за найкращу чоловічу роль другого плану.

У теленомінаціях найкращою актрисою стала Поліна Кутепова за головну роль у серіалі "Пелагія і білий бульдог". Найкращим актором посмертно був визнаний Владислав Галкін, який зіграв у серіалі "Котовський".

Серіалом року на вітчизняному телебаченні була названа робота режисера Сергія Урсуляка "Ісаєв". Міні-серіал Антона Сіверса "Вербна неділю" журі визнало найкращим телефільмом.

Документальний фільм "Віктор Астаф'єв. Веселий солдат" Андрія Зайцева був обраний журі серед претендентів на приз у відповідній номінації. Мультфільмом року назвали виконану в 3D анімаційну стрічку "Білка і Стрілка. Зоряні собаки".

Найкращим закордонним фільмом у російському прокаті був визнаний Аватар Джеймса Кемерона.

На церемонії була присутня Лариса Удовиченко, яка нещодавно отримала відкриту черепно-мозкову травму. Вона вручила Григорію Добригіну ("Як я провів цим літом", "Чорна блискавка") спецприз як найбільш перспективному акторові.

Організатором церемонії виступила Національна академія кінематографічних мистецтв і наук.

"Золотих орлі" вручають вдев'яте. Нагадаємо, що в 2010 році Богдан Ступка був визнаний найкращим актором року.

Читайте також:

Росія висунула на "Оскар" фільм "Край" Учителя

Зірки телесеріалів отримали нагороди "Еммі"

Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести

Повʼязані теми:

Наступна публікація