Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фан-тур зірок серіалу "Школа" відбудеться ще в 10 містах України

Після численних звернень від глядачів телеканал "1+1" вирішив продовжити фан-тур серіалу.

23 травня популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні ролі у серіалі "Школа" вирушають на нові зустрічі із прихильниками.

Серіал "Школа"_2
прес-служба каналу "1+1"

В рамках останнього туру актори завітають ще до десяти міст у всій Україні – Черкаси, Кременчук, Кривий Ріг, Запоріжжя, Білу Церкву, Умань, Херсон, Миколаїв, Одеса та Житомир.

Серіал "Школа"_5
прес-служба каналу "1+1"

Ірина Кудашова (Ніка), Олег Виговський (Назар), Карина Чернявська (Ася), Саша Петренко (Паша), Марія Кондратенко (Соня), Яніна Андреєва, Олена Курта, Андрій Бойко, Ольга Шевченко та інші актори чекатимуть на зустрічі із глядачами та активно готуються до вистави, у якій зможуть взяти участь і фанати.

Серіал "Школа"_3
прес-служба каналу "1+1"

Інтерактивна постановка присвячена підготовці героїв до шоу талантів. В ній буде багато інтриг та комічних ситуацій. А суддями для учасників стануть глядачі, які  зможуть оцінити кожну команду, самі обрати голосуванням переможця у змаганні 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.

Серіал "Школа"_4
прес-служба каналу "1+1"

Режисером інтерактивної вистави став Сергій Корнієнко, який протягом 10 років працює над театральними постановками, а сьогодні ставить вистави у Молодому театрі. 

Придбати квитки на фан-зустріч у своєму місті можна за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно Ася із серіалу "Школа" повідомила, що виходить заміж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції