Дизайнер і парфумер Кензо Такада втратив інтерес до високої моди

Дата публікації
Перегляди
1669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дизайнер і парфумер Кензо Такада втратив інтерес до високої моди

Кензо Такада захопився малюванням / Фото: прес-служба

Всесвітньо відомий дизайнер і парфумер Кензо Такада презентував в столичній арт-галереї М17 виставку живопису під названням "KENZO NO".

Творіння японського парижанина Кензо Такада, як називають метра, створювалися протягом двох останніх років, і коштують від 5 до 40 000 євро.

Його картини об'єднує тема старовинного японського театру No (No в перекладі з японської - талант і майстерність) – елітарного закладу для вищих верств товариства з невід'ємними атрибутами у вигляді масок і шовкових кімоно, розшитих золотом.

На багатьох картинах можна впізнати їх творця. "На одній з картин я - принцеса, яка одночасно є дияволом, ще на одній - старець з білим волоссям", - зізнається Такада.

За словами Кензо, який 45 років прожив в Парижі і з не давнього часу переселився в Монако, робота дизайнера одягу настільки втомила його, що він майже забув самого себе. Живопис став для нього справжнім порятунком: "Коли стою біля мольберта, забуваю про все!"

"Газета Киевская" попросила кутюрье висловити свою думку про українську моду і дати пораду починаючим дизайнерам.

"Я нічогісінько не знаю про українську та російську моду, вибачте. Але практично всі країни обзавелися "тижнями моди" - за допомогою одного кліка можна дізнатися про останні тенденції в Києві, Москві, Нью-Йорку, Парижі, - визнав майстер. - Був би я українським дизайнером - почав би працювати з національними культурними традиціями, копнув би в "корінь історії ". А потім поєднав би минуле і теперішнє - так я робив на старті своєї кар'єри".

Кензо зараз трішки працює з одягом - створює речі під маркою Yume, які "грають" з чистими лініями. "А до так названої вишуканої моди я втратив всякий інтерес", - каже митець.

Дизайнер Кензо рідко носить одяг свого бренду, віддаючи перевагу речам французьких і італійських дизайнерів. На презентації виставки Такада був одягнений у джинси і чорний жакет від Dior.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Дата публікації
Перегляди
1669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація