Гвен Стефані зізналась, що дуже лінива

Співачка Гвен Стефані знялась у фотосесії для Elle та розповіла про косметику, лінощі та секрет її краси.

Співачка Гвен Стефані стала головною героїнею нового номера британського Elle. Фотосесія вийшла дуже яскравою, хоча нічого епатажного та шокуючого на знімках немає - просто красива харизматична жінка. Крім фотосесії, Elle порадує своїх читачів ще й інтерв'ю зі Стефані.

Гвен Стефані встигла обговорити різні теми - від роботи до сім'ї. Причому, по кожному з цих питань Гвен є, що сказати: у неї чудова співоча кар'єра, вона непоганий дизайнер, а також любляча дружина і мама. Гвен розповіла про свій ідеальний день.

"Я думаю, я дуже лінива. Мій ідеальний день - це взагалі не вставати з ліжка. Ніхто не може змусити мене щось робити, якщо я по-справжньому цим не захоплена", - зізналась Стефані.

Щодо косметики, то співачка сказала так: "Я фарбуюся кожен день. Мені подобається робити це для свого чоловіка, і я не відчуваю, що прокинулась, якщо не нафарбувалась".

Про своє тіло Гвен каже, що це справжня щоденна робота.

"Я тренуюся по п'ять днів на тиждень. І я не можу уявити своє життя без тренувань. Я б хотіла, щоб не потрібно було дотримуватися правил щодо їжі, але за роки свого життя я дізналася, що таке розчарування, коли не можеш носити одяг, який хочеш".

Читайте також:

Гвен Стефані розлучається з чоловіком через постійні зради

Гвен Стефані пожертвувала 166 тис.дол. для студентів

Гвен Стефані стала кращою зірковою дизайнеркою

Повʼязані теми:

Наступна публікація