Колекцію французького дизайнера представили голі моделі

Французький дизайнер Чарлі Ле Мінді на London Fashion Week випустив моделей голими. Манекенниці були лише в туфлях та капелюшках.

На Тижні високої моди в Лондоні стиліст і дизайнер Чарлі Ле Мінді відправив на подіум оголених моделей. Дівчата, які представляли нову колекцію 24-річного модельєра, вийшли на подіум лише в туфлях на високій платформі і в капелюшках, на дизайні яких і спеціалізується Ле Мінді.

Для Ле Мінді, який дебютував у якості модельєра трохи більше року тому, "голий" показ став не першим скандальним модним заходом. Так, нещодавно він представив колекцію капелюхів, виконаних з тушок щурів і мишей. Коментуючи вибір матеріалів для виробництва капелюшків, Ле Мінді відзначив, що вважає за краще "творити з тварин прекрасне, а не віддавати їх на поталу зміям".

Чарлі Ле Мінді народився у Франції, але тепер живе і працює у Великобританії. Раніше він займався виключно дизайном зачісок, проте пізніше переключився на створення одягу та аксесуарів. Серед його клієнтів значиться співачка Леді Гага, відома своєю любов'ю до екстравагантних вбрань.

Читайте також:

Lady Gaga одягнула бюстгальтер із сирого м'яса

Lady GaGa одягла на шоу труси, зроблені з листів фанів

Lady GaGa стрибнула у натовп фанів

Повʼязані теми:

Наступна публікація