Ліндсей Лохан вибрала глибоке декольте для Vanity Fair

Ліндсіей Лохан знялась для італійського журналу Vanity Fair та розповіла про те, що восени повернеться до роботи.

Скандалістка Ліндсей Лохан взяла участь у фотосесії для італійського Vanity Fair. Знімав зірку в її каліфорнійському особняку фотограф Алан Желаті. Акторка вийшла дуже ефектною у вбранні з глибоким декольте, облягаючому боді і тонкій блузі з квітковим принтом.

"У жовтні я планую повернутися до роботи, - повідомила дівчина в супровідному інтерв'ю. - Сподіваюся, весь наступний рік буду зайнята на зйомках".

Зрозуміло, не обійшлося і без міркувань на тему можливості тюремного ув'язнення актриси. Як відомо, на цей раз дівчині сильно пощастило. Виправні установи Лос-Анджелесу виявилися переповнені і шериф дозволив Ліндсей обмежитись домашнім арештом. На думку актриси, жінкам, які не вчинили тяжких злочинів, у в'язниці робити нема чого.

"Якщо ви не вбивця, то не бачу серйозних причин залишатися у в'язниці, - розмірковує Лохан. - Адже я нікому не можу нашкодити крім себе".

Після домашнього арешту Лохан належить провести 480 годин на громадських роботах. Вона буде працювати в центрі допомоги жінкам, які зазнали домашнього насильства, і, що куди більш неприємно, у морзі. Втім, зірка не переживає, та й початком робіт в реабілітаційному центрі вона залишилася дуже задоволена: "Я чудово провела день. Величезне спасибі всім: персоналу, волонтерам і, звісно ж, приголомшливим жінкам".

Читайте також:

Лохан просить допомоги у Брітні Спірс

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Повʼязані теми:

Наступна публікація