Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фіналіст "Голосу країни" Alekseev презентував емоційну пісню про розставання

Фіналіст "Голосу країни" Alekseev презентував емоційну пісню про розставання

Цей трек наснився композиторові Руслану Квінті в день народження коханої.

Випускник "Голосу країни" Нікіта Алексєєв, який зробив оригінальний кавер на легендарний хіт Білик "А я пливу", презентував широкій публіці свій новий сингл - "Пьяное солнце".

Авторами пісні стали імениті, композитор Руслан Квінта і поет - Віталій Куровський.

Як зізнається Руслан, ця мелодія йому наснилася у день народження його коханої дівчини і він, прокинувшись о 5 ранку, записав її на диктофон.

Буквально наступного дня Квінта зателефонував своєму другу Віталію Куровському і той за лічені години написав текст. У підсумку пісня вийшла дуже чуттєвою і проникливою.

Аlekseev демонструє у ній безліч своїх вокальних можливостей: від фальцетних нот у куплеті, до сильних емоційних нот в приспівах. Як говорить сам Нікіта, "Пьяное солнце", щось особливе в його репертуарі, адже всі події, які описані в цьому творі, сталися з ним в реальному житті влітку 2015-го під час відпочинку в Іспанії.

Спроба провести вікенд разом зі своєю дівчиною, з якою вони зустрічалися більше трьох років, і таким чином врятувати їх стосунки, нічим не закінчилася.

Причиною розставання, за словами Алексєєва, стало небажання другою стороною бачити його популярним і ділити його увагу з шанувальниками.

Перебування в Барселоні стало гарним прощанням замість заручин. Сюжет пісні ідентичний, вона про розставання, про те, як людина бореться за кожну спільну хвилину і називає розлуку вбивством, намагається відтягнути цей момент...

Він також додав, що мріє, щоб у пісні "Пьяное солнце" був такий же успіх, як і у попереднього синглу "А я пливу", який став головним хітом цього літа.

Кліп на "Пьяное солнце" команда Алексєєва планує знімати на початку жовтня.

Нагадаємо, нещодавно Ірина Білик запросила виступити Alekseeva на своєму сольному концерті в Києві і назвала молодого артиста музичним відкриттям року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції