Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фіналіст "Голосу країни" Alekseev презентував емоційну пісню про розставання

Цей трек наснився композиторові Руслану Квінті в день народження коханої.

Випускник "Голосу країни" Нікіта Алексєєв, який зробив оригінальний кавер на легендарний хіт Білик "А я пливу", презентував широкій публіці свій новий сингл - "Пьяное солнце".

Авторами пісні стали імениті, композитор Руслан Квінта і поет - Віталій Куровський.

Як зізнається Руслан, ця мелодія йому наснилася у день народження його коханої дівчини і він, прокинувшись о 5 ранку, записав її на диктофон.

Буквально наступного дня Квінта зателефонував своєму другу Віталію Куровському і той за лічені години написав текст. У підсумку пісня вийшла дуже чуттєвою і проникливою.

Аlekseev демонструє у ній безліч своїх вокальних можливостей: від фальцетних нот у куплеті, до сильних емоційних нот в приспівах. Як говорить сам Нікіта, "Пьяное солнце", щось особливе в його репертуарі, адже всі події, які описані в цьому творі, сталися з ним в реальному житті влітку 2015-го під час відпочинку в Іспанії.

Спроба провести вікенд разом зі своєю дівчиною, з якою вони зустрічалися більше трьох років, і таким чином врятувати їх стосунки, нічим не закінчилася.

Причиною розставання, за словами Алексєєва, стало небажання другою стороною бачити його популярним і ділити його увагу з шанувальниками.

Перебування в Барселоні стало гарним прощанням замість заручин. Сюжет пісні ідентичний, вона про розставання, про те, як людина бореться за кожну спільну хвилину і називає розлуку вбивством, намагається відтягнути цей момент...

Він також додав, що мріє, щоб у пісні "Пьяное солнце" був такий же успіх, як і у попереднього синглу "А я пливу", який став головним хітом цього літа.

Кліп на "Пьяное солнце" команда Алексєєва планує знімати на початку жовтня.

Нагадаємо, нещодавно Ірина Білик запросила виступити Alekseeva на своєму сольному концерті в Києві і назвала молодого артиста музичним відкриттям року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції