Forbes назвав найзбитковіші голлівудські фільми за 2015 рік

Forbes назвав найзбитковіші голлівудські фільми за 2015 рік

Фільм "Земля майбутнього" виявився збитковим

У рейтингу лідирує картина із Джорджем Клуні "Земля майбутнього".

Американське видання Forbes підбило підсумки та склало рейтинг голлівудських кінокартин за 2015 рік, які стали найзбитковішими для своїх творців.

Так, на першому місці опинився фільм "Земля майбутнього" від компанії Walt Disney з Джорджем Клуні та Х'ю Лорі у головних ролях.

Бюджет картини склав 190 мільйонів доларів, однак у американському прокаті фільм зібрав всього лише 92 млн і 206 мільйонів у всьому світі.

Також у списку найзбитковіших голлівудських фільмів опинилася стрічка "Фантастична четвірка". Бюджет стрічки склав 120 мільйонів доларів, а прибуток в домашньому прокаті – 54 мільйони. У всьому світі фільм заробив 150 мільйонів доларів.

Фантастична стрічка "Пікселі" про команду колишніх геймерів, яка бореться з інопланетянами, теж не виправдала очікувань своїх творців. Її бюджет склав 88 мільйонів доларів, а у американському та світовому прокатах 73 і 186 мільйонів доларів відповідно.

Картина "Агенти А.Н.К.Л." британського режисера Гая Річі заробила 40 мільйонів доларів в США і 76 мільйонів в світі. Бюджет картини, в якій розповідається про агентів КДБ і ЦРУ, які об'єдналися в боротьбі з міжнародною злочинною організацією, склав 75 мільйонів доларів.

У рейтингу опинилися також фільми "Рікі і Флеш" з Меріл Стріп, "Красуні в бігах" з Різ Уізерспун і Софією Вергара, "Алоха" з Бредлі Купером.

Повʼязані теми:

Наступна публікація