Горбачова в спокусливій сорочці зняла новий кліп

Артистка презентувала відео на пісню Мы преодолеем".

Співачка Ольга Горбачова, яка готується до весілля з Юрієм Нікітіним, випустила нову композицію "Мы преодолеем" і кліп на неї.

За словами Ольги, у пісні порушена найпоширеніша тема, про яку хочуть говорити жінки... Питання, яке жінка ставить найчастіше – питання ревнощів, зради, і як в такій ситуації має поводитися гідна жінка.

"Немає універсального рецепту для всіх. У кожної з нас своя історія. Цією піснею я лише хочу розповісти про те, як я виходила з подібної ситуації у своєму житті. Я сподіваюся, що мій досвід допоможе жінкам уникнути помилок ... Не слухати отруйні поради "подружок", а слухати себе і розвивати силу серця".

Новий сингл Ольги Горбачової "Мы преодолеем" написаний і записаний під час всеукраїнського туру арт-проекту співачки і тепер вже лектора "7 Життів Жінки".

Відео було знято в короткій перерві між українськими містами на острові Кіпр. І хоча Кіпр славиться яскраво вираженим архетипом Афродіти, Ольга поділилася, що вирушила туди за пробудженням архетипу Гестії. Саме завдяки Гестії в кожній з нас відбувається життєвий вибір: зберегти сім'ю або зруйнувати, відкрити в собі мудрість або піддатися ревнощам і самознищенню.

Новий кліп Ольга жартома називає найбільшприскореним в світі курсом щодо того, як пережити зраду, навчитися чогось у уявних і реальних суперниць, і наповнитися потрібними жіночими якостями для подолання сімейної кризи.

"Більшість кліпів на тему зради закінчується однаково: довести йому, що я краще, помститися, щоб він пошкодував... І виходить, що це знову про суперництво, а не про любов. Моя історія про те, чого нам, жінкам, не вистачає для збереження стосунків".

Як гарну метафору до наповнення жінок, артистка використовувала в цьому ролику 7 ароматів парфумів "7 життів жінки".

Нагадаємо, на дебютній фотовиставці Ольги Горбачової їй допомагали дочка і чоловік Юрій Нікітін. Проект артистки стартував з аншлагом.

ВідеоОльга Горбачова презентувала новий кліп про філософію сімейних стосунків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: