Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Горбунов у прямому ефірі "Сніданку" заспівав "Ленінград" та "Океан Ельзи"

Ведучий завітав у гості до Нелі Шовкопляс та Єгора Гордєєва.

Сьогодні вранці до студії "Сніданку з 1+1" завітав ведучий "Голосу країни", зірка каналу "1+1" Юрій Горбунов.

Ведучий розповів, як йому працювалося над озвучуванням нового українського мультика "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", де йому дісталася роль кота.

"Чоловік в житті кіт. Він вміє і лизнути, і царапнути, і приголубитися, і втекти, і погуляти сам по собі. Тому перевтілюватися в кота, на мене, це не проблема. Тим паче в українському мультфільмі. Знаєте, який головний меседж цього мультика? Не викрадайте наших принцес, не забирайте наші історії. Бо події, які колись описував Пушкін, це події, які були на Київській Русі", - сказав Горбунов.

Окрім того, нещодавно Юрій зіграв одну з головних ролей в серіалі "Сувенір з Одеси", прем’єра якого відбудеться 19 березня о 21:00. За словами Горбунова, над роллю кримінального авторитета йому працювалося непросто.

"Тут складнувато було, крім того, що мій персонаж кримінальний авторитет, там треба було і жаргон, і їхню манеру подачі мови. Ми знімали в одеських дворах, в таких дворах, де декоратори нічого не міняли. Йдеться про 70-ті роки XX століття. Ми знімали у таких дворах, де люди так само вдягнені, таке враження, що вони за межі свого двору не виходили, вони не знають, що на вулиці XI століття", - прокоментував ведучий.

Наприкінці ефіру ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв попросив Горбунова щось заспівати. Юрій проспівав уривок з пісень "Океану Ельзи" та гурту "Ленінград".

ВідеоУкраїна наздоганяє Голлівуд: Юрій Горбунов розповів про "Викрадену принцесу" та "Сувенір з Одеси"

Усі чоловіки трішечки коти - впевнений Юрій Горбунов, який нещодавно озвучив хвостатого і вусатого у вітчизняному мультфільмі "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила". А ще він стверджує: цей мультик може позмагатися із голлівудськими. Про цей та інші проекти артист розкаже в студії "Сніданку" - дивіться. 

Україна наздоганяє Голлівуд: Юрій Горбунов розповів про "Викрадену принцесу" та "Сувенір з Одеси"

Залиште свій коментар

Вибір редакції