Григорій Чапкіс розповів про кохану, молодшу від нього на 51 рік

Григорій Чапкіс розповів про кохану, молодшу від нього на 51 рік

Дата публікації
Перегляди
92к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Григорій Чапкіс розповів про кохану, молодшу від нього на 51 рік

Фото: instagram.com/gregory_chapkis

Танцівник навіть у поважному віці не лишається без жіночої уваги.

Легендарний хореограф, суддя проєкту "Танці з зірками" Григорій Чапкіс вперше поділився подробицями особистого життя.

Зараз Григорію Миколайовичу 89 років, він тричі був одружений.

"Це в двох словах не скажеш, це окремий роман. Але перший роман – царство "їй небесне". Друга дружина – ми розійшлися через звичайну причину, це буває у кожного! Вона хоче жити в Америці, а я хочу жити в Україні. Вона зараз живе в Америці – там мій син. Він зробив велику кар’єру, а я у Києві! А третя дружина… Ми прожили з нею 24 роки. І коли вона пішла на пенсію – ми розійшлися", - розповів хореограф у програмі "Життя відомих людей".

За плечима у Григорія Миколайовича три прекрасні історії кохання, які подарували йому велику і міцну не просто родину, а танцювальну династію. Разом зі своїми двома дітьми та онуками Чапкіс заснував цілий світовий танцювальний бренд – "Чапкіс-Денс". Старша донька Лілія керує балетною школою в Італії, а син Грегор – у Сан-Франциско. Онучка Анна стала італійською кінозіркою та моделлю, а молодша Вікторія має свою школу танців.

Григорій Чапкіс з сином Грегором та онукою Вікторією / Фото: instagram.com/gregory_chapkis

Родина навідує Григорія Миколайовича в Україні, але вдається це вкрай рідко. Проте Чапкіс не почувається самотнім, оскільки у нього є супутниця життя.

"Людина яка, я сподіваюся, буде до останніх моїх днів! Вона мені допомагає жити, у мене з’явився стимул. Розумієш? Потрібно за кимось доглядати, потрібно комусь робити сюрпризи, потрібно комусь висказати. Я не можу сказати – що це моя дружина і у нас з нею штамп! Ми живемо, але вона ще не "дозріла". Але вона мене приймає таким, яким я є.  Їй – 38, а мені 90! Ну ви уявляєте мене без жінки? І я не уявляю!" – чесно зізнався танцівник.

Попри те, що обраниця Григорія Миколайовича молодша від нього на півстоліття, жодну різницю у віці ані Чапкіс, ані його кохана не відчувають. Утім, свої стосунки від сторонніх ховають.

"Якщо я бачу напряжну обстановку – я говорю, це мій адміністратор, це мій колега, це моя кохана жінка – залежно в якій компанії. Я не рекламую. Але коли, я хочу собі зробити комплімент – говорю, познайомтеся з моєю дружиною", – сказав Чапкіс.

Фото: instagram.com/gregory_chapkis

Чапкіс ще не представив свою молоду обраницю журналістам, але хтозна, можливо, невдовзі на весілля запросить, адже планів на майбутнє в народного артиста море, бо він знає секрет вічного двигуна.

"Любити потрібно безперервно. Коли ви хочете – у вас очі горять. Ви палаєте в житті. А коли ви нічого не хочете – це початок кінця, незалежно від віку! Ось мій секрет", – підсумував Чапкіс.

Нагадаємо, дивіться прямі ефіри проєкту "Танці з зірками" щонеділі, о 21:00 на каналі 1+1.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
92к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація