Батьки Емі Вайнхаус зустрілись із її фанами

Дата публікації
Перегляди
4315
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Тато та мама Емі Вайнхаус побували біля її будинку та поговорили із фанатами, які несуть квіти, свічки, листівки, сигарети і алкоголь.

Батьки 27-річної співачки Емі Вайнхаус, яка померла 23 липня, побували біля її будинку і зустрілися з фанатами, які продовжують нести квіти, свічки, листівки, сигарети і алкоголь.

Саме нездоровий спосіб життя, як видно, і згубив Емі: як відомо, вона впродовж всієї своєї кар'єри практично безуспішно боролася з алкогольною та наркотичною залежністю. Але розтин тіла співачки проводиться сьогодні, 25 липня, а його результати ще не оприлюднені, і поліція застерігає всіх від поспішних висновків.

Тато Емі, Мітч Вайнхаус, і мама Дженіс приїхали до будинку доньки на Кемден-сквер і подякували репортерів і фанатів. Мітч боровся зі сльозами і тис присутнім руки, а Дженіс, не ховаючись, плакала і фотографувала на мобільний шанувальників таланту Емі. Мітч звернувся до репортерів, які вже третій день чергують біля житла покійної зірки:

"Я багатьох з вас знаю, ви робите свою роботу і спасибі вам за це... Спасибі вам всім, що пам'ятаєте її, нам від цього набагато легше. Головним в її житті було кохання - вона все своє життя присвятила рідним, друзям і вам. Сподіваюся всіх вас скоро знову побачити".

Наркотиків в будинку Емі поліція не виявила, хоча раніше повідомлялося, що незадовго до смерті зірка зустрічалася з драгділером. Також, за однією з версій , винуватцем смерті зірки міг бути її близький друг (його ім'я не називається), який нібито дав їй смертельну дозу кокаїну. Навмисно він це зробив чи випадково - теж питання. в

Поховання Емі відбудеться, як тільки слідчі проведуть всі процедури.

Читайте також:

У справі про смерть Емі Вайнхаус з'явився підозрюваний

Пам'яті Емі Вайнхаус

Колеги Емі Вайнхаус: її смерть розбила серця

Батьки Емі Вайнхаус зустрілись із її фанами

Батьки Емі Вайнхаус зустрілись із її фанами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4315
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація