Батько Емі Вайнхаус записав альбом

Батько Емі Вайнхаус Мітч випустив дебютний сольний джазовий альбом. Він сподівається, що він знайде своє місце у величезному музичному світі.

Кілька днів тому джаз-виконавець Мітч Вайнхаус, який є батьком англійської співачки Емі Вайнхаус презентував свій сольний дебютний альбом.

Незважаючи на свій далеко не юний вік (скоро йому виповниться 60 років) Мітч сподівається, що він знайде своє місце у величезному музичному світі.

Всього на диску батька Емі записано одинадцять треків. Деяка частина це кавери на старі добрі джазові композиції Френка Сенатра, а інші пісні в стилі джаз, які написані самим Мітчем. У роботі над цим диском погодився взяти участь відомий композитор Томмі Хіллер. Сам же Мітч говорить, що його диск - це данина поваги Francis Sinatra. Творчість цього легендарного актора і виконавця для музиканта стали орієнтиром.

Перший альбом Мітча Вайнхауса злегка запізнився з виходом, але співак сподівається, що обов'язково знайде свого слухача. Вже протягом багатьох років він виступає перед невеликими аудиторіями. Однак після того як злетіла популярність його дочки музикант і сам вирішив спробувати розкрутитися. Він визнає, що багато його знають як батька Емі, але він готовий всім довести, що є відмінним джазовим виконавцем.

"Я розумію, що якби не моя Емі, то мій альбом не отримав би стільки уваги. Сподіваюся, що моя перша робота людям сподобається", - сказав Мітч на презентації альбому.

Читайте також:

Емі Вайнхаус купила "Тюрягу"

Емі Вайнхаус потрапила до лікарні через свої силіконові груди

Емі Вайнхаус знову застукали п'яною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: