Ісус Лус у Києві гуляв містом

Коханий Мадонни Ісус Лус побував у Києві, де встиг відіграти діджейський сет та погуляти столицею України.

 Під кінець минулого тижня Київ відвідав діджей, манекенник і коханий Мадонни Ісус Лус. Він відіграв сет на вечірці, присвяченій п'ятиріччю програми "Світське життя".

До Києва Лус летів з Лос-Анджелеса - за день до київської вечірки він відіграв там сет на телевізійній церемонії. Але американський сет бразильської зірки був під питанням: до останнього моменту Ісусу не ставили американську візу. Довелося Мадонні звертатися за допомогою до Хіларі Клінтон - і тільки так він зміг вчасно потрапити з Лондона до США, а потім і до Києва.

У Борисполі Ісус з'явився у в'язані шапці - мабуть, багато чув про місцевий холод. Вражений київської спекою, він радісно вигукнув: "Тут у вас прямо як у Бразилії!", і зняв шапку.

До України Лус ставиться з особливим трепетом, адже їхній з Мадонною найближчий друг - українець Євген Гудзь (Gogоl Bordello) - не раз зазивав бразильця подивитися країну. У своєму блозі MySpace діджей написав захоплене Ucrania!, ледь ступивши на українську землю.

Відігравши сет у ботсаду, Ісус дав інтерв'ю Каті Осадчій і погодився попозувати на фотоколі з Зоєю Литвин, діджеєм Євою та її мамою. Фотографуючись з секс-символом, мама Єви спритно схопила його за живіт і доторкнулася до преса, голосно простогнав "Beautiful!" - що розвеселило Ісуса.

Наступного ранку Лус відправився поповнювати багаж туристичних вражень. Почав з Володимирського спуску, спустився по Грушевського, через Кабмін і до парку Слави.

Читайте також:

Мадонна взялась за кар'єру коханого Ісуса

Мадонна заборонила Ісус Лусу пити і дивитися на дівчат

Мадонна і Ісус Лус знову разом

Повʼязані теми:

Наступна публікація