Коханий подарував Періс Хілтон жовтий "Лексус"

Періс Хілтон у свій день народження була одягнена у вбрання танцівниці бурлеску - коротку корсетну сукню і з квіткою у волоссі.

Коханий подарував Періс Хілтон жовтий лексус / Фото: Zimbio
Днями Періс Хілтон з помпою відзначила своє 30-ліття. На вечірку в будинок світської левиці довелося навіть запрошувати поліцейських, щоб ті стежили за порядком серед гостей, яких було запрошено аж 300 осіб.

Цікаво, що знаменитостей серед відвідувачів було зовсім небагато, та й ті близькі друзі іменинниці. Звісно, на вечірці з'явилися батьки Періс та її сестра Нікі. Сама Хілтон прибула зі своїм другом Саєм Вейтсом. Періс була одягнена у вбрання танцівниці бурлеску - коротку корсетну сукню і з квіткою у волоссі. Всі гості повинні були дотримуватися чорно-червоного дрес-коду. Так, Нікі вбралася в червоне боа і туфлі в тон, а комедіантка Кеті Гріффін з'явилася в чомусь на зразок спідньої білизни.

Бойфренд Періс на день народження подарував їй жовтий "Лексус". Побачивши авто, Періс мало не розридалася від щастя і кинулася йому на шию.

Раніше Хілтон зізналася, що дуже хвилюється перед настанням круглої дати.

"Не можу повірити, що мені буде 30, адже я все ще виглядаю на 20, - заявила вона. - У мене буде велика вечірка, і відзначати я буду в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку і Лас-Вегасі".

Читайте також:

Періс Хілтон заарештували в Лас-Вегасі за зберігання кокаїну

Періс Хілтон приїде в Київ за мільйоном доларів

У будинок Періс Хілтон намагався потрапити невідомий з ножами

Повʼязані теми:

Наступна публікація