Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Модель розповіла про особисте життя.

На тлі чуток про розставання Ірини Шейк та Бредлі Купера новини про цю пару досі не вщухають. ЗМІ тільки припускають, що могло спричинити розставання пари. Однак ні Купер, ні Шейк ніяк не коментують своє розставання.

Вперше заговорити після розриву наважилася Ірина Шейк, яка стала головною героїнею американського Harper's Bazaar.

Шейк не тільки знялася у модній фотосесії, а й дала відверте інтерв’ю. Зірка коротко розповіла про шлюб, сім'ю, материнство та про доньку від актора.

Так, Ірина Шейк розказала про материнство та які складнощі її спіткали у вихованні дитини.

"Насправді, немає якихось особливих складнощів. Мені здається, якщо ти любиш когось, ти можеш правильно розставити пріоритети. Материнство - це лише ще одна сфера у моєму житті", - ділилася модель.

На запитання, як ставиться екскохана Купера до шлюбу, відповіла, що вона ніколи не виступала проти нього. Однак пропозиції руки й серця зірка так і не дочекалася.

"Зараз кожен дивиться на це по-різному. Чи вірю я в шлюб? Так, звісно. Я не з тих, хто виступає проти нього", - зізналася Ірина.

В сім’ї Ірина Шейк зростала без батька, тому вона відверто розказала, як це бути у родині, що складається тільки з жінок.

"Поруч з нами ніколи не було чоловіків. І мені довелося навчитися забивати цвях в стіну або вішати штори. Я знаю все і навіть те, як виростити картоплю чи огірки, тому що це допоможе тобі вижити взимку", - коментувала зірка.

Також модель поділилася цікавим фактом, чому назвала спільну доньку з Бредлі Купером саме Леа Де Сейн.

"Я назвала свою доньку на честь моєї бабусі - її звали Галія. А друга частина імені від слова Сена - назви річки в Парижі", - ділилася Ірина.

Нагадаємо, днями Ірина Шейк вперше вийшла на подіум після чуток про розставання з Бредлі Купером. Знаменитість взяла участь у грандіозному італійському показі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції