Колишня Деппа Херд блискавичними темпами зближається з бойфрендом-мільярдером

Пара проводить багато часу разом та виглядає дуже закоханою.

Американська акторка та екс-дружина Джонні Деппа, Ембер Херд та винахідник-мільярдер Ілон Маск вперше повідомили про свій роман у квітні, оприлюднивши світлини в Instagram.

Відтоді їхні стосунки набирають обертів та стають усе серйознішими. 31-річна Ембер опублікувала серію фотографій в соцмережі, де вона грається з синами Ілона ід першого шлюбу біля Сіднейського оперного театру. В Австралії вона знімала "Аквамен", а Ілон з дітьми її супроводжували.

"Стосунки Ембер та Ілона не повсякденний звичайний зв'язок. Це був би не Ілон. Він нічого не робить повсякденно", - повідомив інсайдер виданню People.

"45-річний Ілон, як і раніше, дуже захоплений Ембер і любить її компанію. Він виглядає дуже щасливим з нею. Вона багато часу проводить з його дітьми", - додає джерело.

Після Австралії Ембер та Ілон повернулися до Лос-Анджелеса та поводилися як дуже закохана пара.

"Чекаючи у черзі до ресторану, Ілон обіймав Ембер та вони обоє були доброзичливими та здавалися щасливими", - розповів очевидець для People.

Нагадаємо, що Ембер остаточно розірвала шлюб з Джонні Деппом у січні цього року. Розлучалися актори довго та зі скандалом. Херд звинуватила екс-чоловіка у домашньому насильстві.

Залиште свій коментар