Компанія НВО зніме серіал за оскароносними "Паразитами"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Компанія НВО зніме серіал за оскароносними "Паразитами"

Головну роль у серіалі, ймовірно, зіграє зірка MARVEL Марк Руффало.

Телекомпанія НВО планує відзняти серіал за мотивами південнокорейської стрічки "Паразити", яка стала тріумфатором цьогорічної премії "Оскар".

Про це йдеться у виданні Collider.

Так, як зазначається, у зніманнях серіалу безпосередню участь братиме сам оскароносний режисер фільму "Паразити" Пон Чжун Хо у співпраці з Адамом Мак-Кеєм та каналом HBO.

Пон Чжун Хо / Associated Press

І хоча наразі проєкт перебуває лише на ранній стадії створення, очікується, що складатиметься він з п’яти чи шести епізодів. Основою серіалу слугуватиме сюжет фільму "Паразити", в якому розповідатиметься про бідну, але хитру сім’ю, яка починає працювати в домі заможної родини. 

Також повідомляється, що одну з ключових ролей у серіалі може зіграти зірка MARVEL Марк Руффало.

Марк Руффало / instagram.com/markruffalo

Наразі режисер проводить особисті співбесіди з акторами. За попередньою інформацією, Руффало не проти взяти участь  зніманнях серіалу.

Нагадаємо, окрім чотирьох статуеток "Оскара-2020", фільм "Паразити" ще й потрапив до Книги рекордів Гіннеса, про що стало відомо з Twitter щорічного довідника рекордів. Картина була вшанована як єдина, яка здобула перемогу одночасно і як "Найкращий фільм" і як "Найкращий фільм іноземною мовою". 

Наступна публікація