Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кумедна зі щічками: солістка гурту KAZKA показала себе у 5-річному віці

Олександра Зарицька поділилася архівним фото.

Солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька, яка пробувалася до складу сексі-тріо NIKITA, згадала дитинство.

У Instagram співачка виклала архівне фото, де зображена у 5-річному віці. Як пояснила артистка, таким чином вона підтримала День дівчаток, який сьогодні відзначають у світі.

Як розповіла Олександра, її батьки мріяли, аби донька вивчилася на юриста, проте дівчина завжди тяжіла до музики та сцени.

"Це я! Мені тут 5. Батьки кличуть мене "Сашулька" і дуже хочуть, аби я вивчилася на юриста. А мрію про музику та сцену! Влаштовую домашні концерти, вигадую пісні і демонструю нові костюми. Відтоді минуло вже близько 20 років. Мені бувало страшно, опускалися руки, траплялися навіть дні, коли я була вкрай зневіреною… Та, я все одно йшла до музики. Я вірила. Сьогодні я у KAZKA! Кожен мій день саме такий, як я мріяла тоді! Дівчатка, не залежно від віку, живіть і вірте у себе! Кожна з вас прекрасна!" - написала під світлиною Зарицька.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Це я! Мені тут 5. Батьки кличуть мене «Сашулька» і дуже хочуть, аби я вивчилася на юриста. А мрію про музику та сцену! Влаштовую домашні концерти, вигадую пісні і демонструю нові костюми. З того часу пройшло вже близько 20 років. Мені бувало страшно, опускалися руки, траплялися навіть дні, коли я була вкрай зневіреною… Та, я все одно йшла до музики. Я вірила. Сьогодні я у «KAZKA»! Кожен мій день саме такий, як я мріяла тоді! Дівчатка, не залежно від віку, живіть і вірте у себе! Кожна з вас прекрасна! #ДеньДівчаток, #СИЛАдівчаток, #GirlFORCE, #DayoftheGirl

Публикация от KAZKA (@kazka.band)

Нагадаємо, наприкінці вересня гурт KAZKA представив емоційне відео на пісню-рекордсменку YouTube. Композиція "Плакала" зібрала рекордні для України майже 50 мільйонів переглядів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції