"Квартал 95" представляє новий комедійний серіал "Родичі"

Прем'єра багатосерійного фільму відбудеться на каналі "1+1" вже навесні.

Уже цієї весни в ефірі телеканалу "1+1" відбудеться прем'єра нового 8-серійного серіалу "Родичі" виробництва студії "Квартал 95".

Заслужений пенсіонер Михайло Іванович Воропаєв живе один у заміському будинку, у якому колись жила його дружня сім'я – дружина і троє дітей: старша Леся, середній син Ігор і молодший Сергій.

Дружина Михайла Івановича померла приблизно 10 років тому, діти роз'їхались ще раніше. І врешті-решт батько розуміє, що сини посварились давно, багато років не спілкуються один з одним і просто розігрують перед батьком нормальні сімейні стосунки. За допомогою хитрощів Михайло Іванович намагається примирити рідних братів, і врешті-решт зрозуміти – коли між братами трапиться розлад і що стане його причиною.

Серіал "Родичі"
прес-служба каналу "1+1"
"Квартал" зняв новий серіал про родичів

"Родичі" - це інша історія, більш драматична, на відміну від наших комедійних і улюблених глядачами "Сватів". Це історія стосунків кровних родичів, із якої колись пішли тепло та близькість. І через роки ці люди намагаються все повернути і знову стати родиною, по-справжньому близькими і рідними людьми. Перед нами, авторами, стояло непросте завдання, зробити кіно смішним та проникливим одночасно, при цьому не допустивши зайвих повчань. У "Родичах" є над чим і посміятись, і призадуматись. Для мене це історія про вибір чоловіка. Про те, як інколи важко розірватись між кар'єрою та сім'єю. Чоловіки часто ховаються за відмовку, що їхня постійна занятість на роботі - це все заради сім'ї і дітей. А коли діти підростають, з'ясовується, що їм було необхідно зовсім інше: турбота та участь у їхньому житті. Наш серіал "Родичі" - про пошук здорового балансу у житті кожної людини між кар'єрою і родиною, між часом та увагою, яку необхідно розумно і гармонійно розподіляти", - прокоментував режисер Андрій Яковлев.

Серіал "Родичі"
прес-служба каналу "1+1"
"Квартал" зняв новий серіал про родичів

Знімання серіалу "Родичі" відбувалися влітку і восени 2015 року. Головні ролі виконали українські актори – Віра Кобзар, Катерина Кістень, Віталій Іваненко, Олеся Жураківська. Голову родини зіграв Олександр Феклістов, а ролі братів Ігора та Дмитра – Дмитро Суржиков і Джемал Тетруашвілі.

Серіал "Родичі"
прес-служба каналу "1+1"
"Квартал" зняв новий серіал про родичів

Над серіалом працювала велика творча команда студії "Квартал 95". Продюсери проекту – Володимир Зеленський, Андрій Яковлев, Борис Шефір та Сергій Шефір.

Дивіться серіал "Родичі" уже цієї весни на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: