Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Квартал 95" присвятив пісню президенту-диктатору Путіну

"Кварталівці" продовжують писати гостросоціальні тексти.

Творці "Кварталу 95" продовжують вражати Україну проникливими піснями на злободенні теми.

Так, під час зйомок нового концерту "Вечірнього Кварталу" актори студії презентували глядачам пісню про Володимира Путіна.

Перед тим, як її заспівати, зізналися: не розуміють і ніколи не зрозуміють ні президента-диктатора, ні людей, які підтримують його вбивчу політику.

"Странно получается. Они царскую семью расстреляли, а нашей "семье" гражданство дали. Один Петр окно в Европу прорубил, а другой это окно никак найти не может. Один Владимир Русь окрестил, а другой, похоже, хочет на ней крест поставить. Ничего святого…", - пролунало зі сцени.

Композицію про жорстокого очільника РФ актори виконали на мотив хіта "Я зажег в церквях все свечи" гурту "ДДТ". Музика, слова, і глибоке акторське прочитання пісні вразили глядачів, які разом  з усією Україною переживають найскладніший період в історії нашої держави:

Я зажгу в церквях все свечи. Но одну… одну оставлю.

Для того, кто Украину на войну идти заставил.

Для того, о ком поется в песне харьковских фанатов.

Для того, кто очень щедро раздавал свинец ребятам.

Цю пісню у виконанні Володимира Зеленського і його друзів-колег слухайте у "Вечірньому Кварталі" уже цієї суботи у о 21:20 на "1+1".

Нагадаємо, під час зйомок "Вечірнього кварталу" актор Валерій Жидков поділився радісною звісткою, що вдруге став татком.

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі vk.com/tsnglamur

Залиште свій коментар

Вибір редакції