Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Lady in black: фатальна Полякова здивувала спокусливим образом

Супербілявка стала обличчям нової колекції Андре Тана.

Співачка Оля Полякова, яка показала свою природну красу, стала музою Андре Тана.

Дизайнер присвятив співачці свою нову колекцію – жіночну і в міру грайливу.

"Я дуже довго думав, хто може найкращим чином представити лінію бренду a.TaN by ANDRE TAN і стати обличчям колекції сезону осінь-зима 2016/17. І зрозумів, що Оля Полякова ідеально підходить на цю роль. Адже Оля - яскрава, харизматична і експресивна дівчина, яка знає, чого хоче, сама керує своїм життям і при цьому виховує двох чудових дітей. Такий спосіб найбільш близький клієнткам бренду a.TaN by ANDRE TAN", - розповів дизайнер.

Полякова для Андре Тана_2
прес-служба Олі Полякової

Зазначимо, що це вже не перша співпраця Супербілявки з Андре Таном. Його вбранню співачка надає перевагу для виходу на червону доріжку.

"Я вже давно співаю: "Мода, як погода мінлива, є різні ідеали жінки, і зовсім неважливий колір твого волосся, головне – пропорції, а після – зріст". Мої пропорції підкорили Андре Тана, а він своєю чергою спокусив мене на інтимні знімання - без кокошника", - зізналася співачка.

Полякова для Андре Тана_1
прес-служба Олі Полякової

Андре Тан впевнений, що жоден чоловік не зможе пройти повз жінки у сукні, тим більше, коли ця жінка – Оля Полякова. Бути такими ж яскравими, як співачка, і при цьому залишатися самими собою, на думку дизайнера, дівчатам допоможуть новинки з осінньо-зимової колекції - м'які і комфортні речі з вовни з додаванням волокон бамбука.

Нагадаємо, на початку серпня Оля Полякова випустила новий хіт під кумедний відеоряд з танцівниками в плавках. Трек став своєрідним продовженням композиції "Шлепки".

Залиште свій коментар

Вибір редакції