Литовченко на новій роботі вже шкодує про зйомки для Playboy

Литовченко на новій роботі вже шкодує про зйомки для Playboy

Литовченко шкодує про фотосесію для Playboy

Екс-модель після розлучення повернулася до прізвища другого чоловіка.

Екс-модель Влада Литовченко називає свою роботу в Лаврі актом доброї волі. Так вона заявила в ексклюзиві "ТСН. Особливе". Литовченко стверджує, що працюватиме в Києво-Печерському заповіднику без зарплати, принаймні, до кінця року. Бо мріє завершити розпочаті справи. Перший її проект можна буде оцінити лише у квітні.

У паспорті вона знову Влада Литовченко. І хоча її дівоче прізвище Кердіна, після третього розлучення з бізнесменом Прокаєвим повернулася до прізвища другого чоловіка.

"Я змінила прізвище. Воно у мене єдине. Ніякі інші, ні в лапках, ні через дефіс. Я - Влада Литовченко", - зазначила екс-модель.

Зі старим прізвищем та на старій роботі. Влада каже, що з Києво-Печерського заповідника нікуди не йшла. Навіть після скандального звільнення. Вона перестала бути заступником гендиректора, але наступного ж дня стала його позаштатним радником.

У модельний бізнес, яким займалася протягом 15 років, вона повертатися теж не збирається. І натякає, що про деякі вчинки навіть жалкує. Особливо коли її називають зіркою Playboy.

"Деякі з кроків, які я зробила в певний період свого життя, я б не повторила. У мене була єдина фотосесія для журналу. Давайте мене за це судити", - говорить Литовченко.

Новий етап у житті вона пов'язує лише з Лаврою. Каже, працює тепер у спокійній атмосфері по вісім годин на добу, аби реалізувати вісім своїх задуманих проектів. Хоча власного кабінету у заповіднику вона більше не має.

Зарплату Литовченко теж не отримує. Зізнається, що як забезпечена людина може працювати і задарма. В неї є нерухомість, яку вона здає в оренду. На ці гроші і живе.

Чи є місце у її робочому графіку для нових романів - відповідає неоднозначно. Колишні чоловіки для неї теж табу.

У день закоханих Влада отримала валентинки від двох своїх доньок. І додає, що отримує задоволення у колі родини.

В неї багато життєвих планів. Усю зиму Литовченко провела у Києві і вже чекає весни для відпочинку у Європі та… нових почуттів.

"Скоро весна, пробудження всього в природі… У людей є підйом почуттів та емоцій. Тому всі чекаємо весни. Життя продовжується. Ми ще заспіваємо!", - упевнена радник директора заповідника.

Як відомо, влітку в Лаврі спалахнув скандал. Спочатку співробітники заповідника обурювалися призначенням на посаду гендиректора Вікторії Лісничої, а на посаду заступника директора - Влади Прокаєвої.

У результаті конфлікту керівництва заповідника і колективу, екс-гендиректор Вікторія Ліснича підписала накази про звільнення 4 своїх заступників і близько 20 співробітників заповідника. Серед них була і Прокаєва.

Після звільнення Прокаєва зізналася, що за посаду вона заплатила 50 тисяч доларів міністру культури Михайлу Кулиняку.

Пізніше міністерство звільнило гендиректора заповідника Вікторію Лісничу, а Прокаєва була відновлена на посаді.

Влада Литовченко в ексклюзиві для ТСН.Особливе

Влада Литовченко в ексклюзиві для ТСН.Особливе

Повʼязані теми:

Наступна публікація