Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Малахов пояснив, навіщо привселюдно поцілував Собчак у живіт

Ведучий пояснив, що хотів підіграти Ксенії.

Поки у Мережі активно обговорюють, чи насправді вагітна Ксенія Собчак, або ж це черговий невдалий жарт зірки, її друзі запевняють, що Ксюша дійсно у цікавому стані.

Так от друг знаменитості, ведучий Андрій Малахов, який під час однієї з церемоній не втримався й поцілував Собчак просто у живіт, пояснив, чому так повівся. За словами Андрія, таким чином він підіграв ведучій.

Разом з тим Малахов запевняє, що це не означає, що Собчак жартує.

"Під час дійства, за яким я спочатку спостерігав з царської ложі, ведучі Ксенія Собчак і Кирило Набутов сипали жартами, нагороджували найкращих, як раптом в залі пролунав гучний крик Ніки Білоцерковської: "Ксенія Собчак вагітна!". Треба сказати, заголосила Ніка рівно в той момент, коли Ксенія перебувала всередині гігантської надувної кулі, яка в підсумку луснула. Зрадівши такій чудовій новині, я, опинившись на сцені, не втримався і поцілував свою давню приятельку в животик. На що Ксюша, чомусь перейшовши на ви, зауважила: "Ви, Андрію, як завжди, перебільшуєте". Ну, місяців через шість видно буде, хто тут перебільшує", - розповів Малахов, пише kp.ru

Собчак та Малахов

Він також додав, що під час однієї з нещодавніх вечірок тусівниця Собчак, яку часто можна було побачити із келихом білого вина, пила винятково настоянку чайного гриба з малиною.

Нагадаємо, днями у Мережі з'явилося відео із вагітною Ксенією Собчак. У ролику чітко видно помітно округлений животик зірки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції