Марічка Падалко у білому береті взяла участь в акції проти дискримінації

Марічка Падалко у білому береті взяла участь в акції проти дискримінації

пресслужба каналу "1+1"

Ведуча ТСН з'явилася у фотопроєкті молодого львівського митця.

Ведуча ТСН Марічка Падалко взяла участь у проєкті молодого львівського фотографа Дмитра Алабугіна "Nice day for a revolution", що перекладається, як: "Чудовий день для революції".

Саме так назвав свій проєкт 18-річний Дмитро й об'єднав навколо цієї ідеї талановитих українських стилістів і візажистів, а також медійних людей, аби привернути увагу суспільства до питань дискримінації, війни, сирітства, жорстокого поводження з тваринами, екології, кібербулінгу, гендерної нерівності, самогубства та ЛГБТ. Потрібно не забувати, що завжди необхідно бути з усіма толерантним та впевненим у собі за будь-яких обставин та компанії.

пресслужба каналу "1+1"

Цей проєкт ще раз нагадує, що всі люди народжуються вільними й рівними у своїй гідності та правах. А, як відомо, саме ця фраза Загальної декларації прав людини, прийнята ООН, заклала основу міжнародного права в галузі прав людини!

пресслужба каналу "1+1"

Марічка Падалко у своєму Instagram розмістила світлини на яких позує в кремовій еко-сукні з об’ємними рукавами і поясом на талії від львівської дизайнерки Марії Старчак, а голову прикрасила стильним білим беретом.

В руках ведуча тримає табличку з написом:  "My uniqueness is my pride"  (Моя унікальність - це моя гордість").

пресслужба каналу "1+1"

"За сценічними стандартами і, навіть, за телевізійними я - "низька", за модельними - "товста", за віковими - "стара", за інстаграмними - "не тюнінгована" - і це лише частина навіть не моїх, а загальних стереотипів, які ми самі спочатку якісно насаджуємо, вирощуємо, а в один прекрасний день починаємо викорінювати! Моя унікальність - це моя гордість" - написано на моєму плакаті. Це і є мій заклик проти дискримінації, з якої ми стикаємося щодня і яку, на жаль, самі і породжуємо в ставленні до інших", - написала Марічка Падалко.

пресслужба каналу "1+1"

За словами Падалко, у дитинстві вона навіть не усвідомлювала, що теж дискримінувала людей. Бо була ученицею "найцентральнішої школи", і столична "корона" дуже тисла на голову, особливо під час канікул в іншому місті. Але як зараз говорить Марічка:  "Слава Богу, навчання в університеті, де я зустріла та оцінила всю Україну, кардинально змінило мій світогляд".

Своїх дітей Марічка з чоловіком намагаються виховати людьми широких поглядів та навчати їх самих опиратися дискримінації. Але, як зізналась ведуча, деяким речам вже можна вчитися й у них самих.

Найголовніше, вважає Падалко, що перший крок в боротьбі з дискримінацією - це перестати дискримінувати самого себе.