Мілла Йовович стала мамою втретє

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка народила третю дівчинку.

Голлівудська акторка Мілла Йововчич, яка тільки нещодавно скаржилася на труднощі останніх тижнів вагітності, нарешті може зітхнути з полегшенням.

Так, стало відомо, що 44-річна зірка народила чоловікові Полу Андерсону третю дитину.

Радісною новиною поділилася старша дочкка Мілли, 12-річна Евер. Дівчинка розмістила знімок, зроблений у лікарні, у своєму Instagram. На опублікованому фото зафільмована уcя родина з новонародженою дівчинкою.

Мілла Йовович з родиною
instagram.com/evergaboanderson

"Вітаю малятко! Ласкаво просимо у світ мою нову сестру О-шун. Ми тебе любимо", - написала під фото дівчинка, тим самим повідомивши ім'я малятка.

Пологи відбулися, вчасно, як і прогнозували лікарі. Такий висновок можна зробити з посту в Instagram самої акторки. Напередодні, вона розмістила фото і повідомила, що їде до пологового.

Мілла Йовович
instagram.com/millajovovich

"Готуюся в будь-який момент поїхати до лікарні. Це смішно, я думала, що треті пологи будуть для мене справою дріб'язковою. Але я справді хвилююся, бо ж знаю, що на мене чекає", - зазначила Йовович.

Нагадаємо, Мілла Йовович та її чоловік вже виховують двох діток - 4-річну Дашіел і 12-річну Евер. Про свою вагітність зірка повідомила в Instagram. І впродовж місяців розповідала підписникам про те, як вона почувається, супроводжуючи дописи знімками своєї вагітності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції