Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Міс Україна Всесвіт": у фіналі – свідок вбивства Нємцова, а коханка чоловіка Лорак – пролетіла

У Києві відбувся конкурс краси.

В українській столиці у вівторок, 14 серпня, відбувся щорічний конкурс краси "Міс Україна Всесвіт-2018".

18 красунь минулого вечора зібралися у п'ятизірковому готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv, аби поборотися за заповітну корону та вибороти право представляти Україну на конкурсі "Міс Всесвіт 2018".

Врешті, перемогу здобула Каріна Жосан з Одеси, другою віце-міс стала Валерія Рябченко. До трійки також потрапила Анна Дурицька з Білої Церкви, котра стала свідком загибелі російського опозиціонера Бориса Нємцова.

міс україна всесвіт 2018
instagram.com/missukraine_universe
Каріна Жосан з Одеси

Miss Universe Ukraine 2018 is Karina Zhosan @karina_zhosan

Публикация от Мисс Украина Вселенная (@missukraine_universe)

А от Яна Бєляєва, яку називають коханкою чоловіка Ані Лорак, жодного титулу здобути не змогла. Проте, як стверджують присутні у залі, глядачі під час оголошення учасниць, аплодували Яні гучніше від інших дівчат.

міс україна всесвіт 2018 2
instagram.com/missukraine_universe

До речі, Бєляєву представили як киянку, на світогляд якої дуже сильно вплинув роман Фредеріка Бегбедера "Кохання живе три роки".

"Яна вважає, що світ врятує мудрість жінок і порядність чоловіків", - додала ведуча.

Зауважимо, що Україна бере участь у конкурсі "Міс Всесвіт" від 2006 року, проте жодного разу нашим красуням ще не вдавалося вибороти престижний титул.

ВідеоФінал конкурсу "Міс Україна-Всесвіт 2018": хто отримав звання найкрасивішої дівчини країни

23-річна одеситка стала найкрасивішою дівчиною країни. Напередодні ввечері відбувся фінал конкурсу "міс Україна - Всесвіт 2018". Найгарнішу обирали із 18 фіналісток, серед яких цьогоріч чимало відомих постатей. Так, міс-глядацьких симпатій стала Яна Беляєва, дівчину називають коханкою чоловіка Ані Лорак. Титул третьої віце-міс отримала Ганна Дурицька. Саме вона була поруч із російським опозиціонером Борисом Нємцовим, коли його застрелили. А от про цьогорічну переможницю Карину Жосан відомо, що вона професійна модель, володіє китайською мовою. Вже за чотири місяці дівчина представлятиме Україну на світовому конкурсі краси.

Фінал конкурсу "Міс Україна-Всесвіт 2018": хто отримав звання найкрасивішої дівчини країни

Вибір редакції