Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молода екс-дружина Армена Джигарханяна вагітна – ЗМІ

Жінка уникає зустрічі зі слідчими, посилаючись на вагітність.

Розлучення 82-річного актора Армена Джигарханяна та 38-річної Віталіни Цимбалюк-Романовської обростає новими цікавими подробицями.

Так, подейкують, що колишня дружина Армена Борисовича вагітна. Про це повідомило джерело.

За словами інсайдера, проти Цимбалюк-Романовської порушили кримінальну справу за фактом встановлення прослушки і прихованої відеокамери в робочому кабінеті Джигарханяна без його згоди.

Армен Джигарханян з молодою дружиною_2
Віталіна Цимбалюк-Романовська та Армен Джигарханян

У цій справі слідчий викликав Віталіну на допит, однак жінка заявила, що вагітна і лікарі заборонили їй нервувати. Відповідно на допит вона не прийшла.

"Віталіна вперто не приходить на допит. Коли ж слідчий став більш наполегливо вимагати її приходу, вона повідомила, що вагітна. Сказала, що доктор наполегливо рекомендував їй спокій - жодних нервів і хвилювань. Нібито і до Грузії вона їздила лише для того, щоб лягти до приватної клініки на збереження. Боялася, що, якщо буде лікуватися в Москві, про це дізнаються журналісти", - розповіло джерело kp.ru.

Нагадаємо, що Армен Джигарханян наприкінці жовтня після скандалу з 38-річною дружиною Віталіною Цимбалюк-Романовською подав на розлучення з нею. Тим часом Цимбалюк-Романовська встигла переписати на себе все майно Джигарханяна – усі рахунки та дві квартири зірки. Також кілька років тому Цимбалюк-Романовська поміняла статутні документи театру Армена Борисовича, таким чином ставши гендиректором закладу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції