MONATIK згадав, як здавав джайв Владу Ямі

Артист займався бальними танцями.

Член журі проекту "Танці з зірками" MONATIK вважає, що зарано називати його "Дмитро Сергійович", йдеться у "Світському житті".

 У шоу присутні "вчителі" мультиартиста у шоу-бізнесі, втім зірці не соромно дивитися їм в очі після поставлених оцінок.

ВідеоMonatik розповів, у чому бачить свою місію в "Танцях з зірками"

"Я їх підтримую. Коли Влад буде ставити "двійки" і критикувати, Катя так само увесь час буде критикувати, вони можуть встати і сказати: "Мені більше ваше шоу нецікаве". Своєю місією бачу їх підбадьорювати і мотивувати, у найбільш нетанцюючих колег вселяти віру. Я по собі знаю:коли в тебе хтось вірить, навіть один, це дуже надихає. Хтось в калюжі бачить небо, хтось в калюжі бачить брудну воду", - ствердив він.

Зірка займався хореографією та навіть "здавав джайв" Владу Ямі під час одного із шоу.

"Я знаю, що таке ча-ча-ча, я знаю, що таке пасадобль, я знаю, що таке джайв. Я колись приходив на одне танцювальне шоу, де Влад Яма був суддею, і він давав хореографію. Я тоді потрапив до нього на хореографію і йому здавав джайв", - пригадав Дмитро.

Крім того, співак зізнався: у своєму арсеналі має медаль глядацьких симпатій з одного із конкурсів краси.

"Одного разу я брав участь у конкурсі, здається, мені було 14 років. Я був в таборі "Чайка", це було на Світязі. "Містером табору" я не став, але я був "містером глядацьких симпатій". У мене ще досі висить ця картонна медаль, це було приємно. Я тоді трішечки навчився танцювати брейк-данс, тим мабуть і взяв ті глядацькі симпатії", - припускає зірка.

Нагадаємо, MONATIK виступав на зірковому весіллі Скічка та Юрушевої.

Залиште свій коментар