"Моя улюблена Страшко": стала відома дата прем'єри серіалу

Дата публікації
Перегляди
1284
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Моя улюблена Страшко": стала відома дата прем'єри серіалу

Моя улюблена Страшко, акторка Ірина Поплавська / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Серіал покажуть вже наприкінці серпня.

Вже 30 серпня о 20:45 на телеканалі 1+1 відбудеться довгоочікувана прем'єра україномовного серіалу "Моя улюблена Страшко", в якому головні ролі виконають молода українська акторка, випускниця майстерні Льва Сомова Ірина Поплавська, та актор театру та кіно Олександр Соколов.

Напередодні великої прем’єри, телеканал 1+1 продовжує знайомити глядачів із акторами серіалу. Так, наречену головного героя, успішну менеджерку Яніну у серіалі втілить відома акторка Дар'я Баріхашвілі. Дар'я зіграла і в фільмі "Пульс", який незабаром покажуть на телеканалі 1+1.

"Коли я дізналася, до якого проєкту мене покликали на проби, то я неймовірно зраділа, бо "Дурнушка Бетті" - це серіал з мого дитинства, фанатом якого я була. Мені неймовірно подобається моя героїня Яніна. Вона справедлива, чесна, відповідальна і вірна як в роботі, так і у коханні. Мені теж притаманна риса вірності. Я звикла віддаватись на 100 відсотків, як в стосунках, так і в роботі. Образ, який мені підібрали художники за гримом і костюмах, просто неймовірний, кайфую кожного разу, приходячи на майданчик. Вже з нетерпінням чекаю, коли "Моя улюблена Страшко" вийде на екрани", - коментує участь у серіалі Дар'я.

Моя улюблена Страшко, Баріхашвілі Дарія / Фото: пресслужба каналу "1+1"

А от її подругу, яскраву та хитру секретарку Олю у серіалі зіграє українська акторка Тетяна Малкова. Акторка відома глядачам 1+1 за роботою у серіалі "Бідна Саша".

Моя улюблена Страшко, Тетяна Малкова / Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Для мене проби у серіал "Моя улюблена Страшко" були доленосними, адже в моєму персонажі я, як ніколи, змога виразити свій комедійний талант. Дуже вдячна кастинг-директору Яні Беднарській, яка розгледіла в мені ці грані. Моя Оля дуже оптимістично налаштована дівчина. З будь-якої, навіть найскладнішої ситуації, вона виходить з гордо піднятою головою, у неї немає безвиході. Вона для мене - символ 21 століття, адже нас в школі не навчають, як товаришувати, як досягати своїх цілей, як будувати стосунки з чоловіками, з колегами. Кожен проходить цей шлях так, як відчуває. І Оля - це людина, яку нічому не навчили і вона вчиться на власних помилках, напрацьовує свій досвід. Думаю, глядачам цікаво буде спостерігати за її внутрішньою трансформацією", - коментує Тетяна.

Моя улюблена Страшко, Тетяна Малкова / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Також у серіалі зіграє відомий український актор Артур Логай, який втілить на екрані друга та колегу головного героя - Андрія. А от найкращого друга Насті Глушко Миколая зіграє актор Володимир Скорик.

Моя улюблена Страшко, Логай Артур / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Українськомовний серіал розповість історію Насті Глушко - талановитої розумниці, перфекціоністки, щирої і доброї дівчини. Яка після підліткових травм у стосунках і невмілих експериментів з образами вирішила, що буде крутим фінансистом і обов'язково очолить велику компанію. Для цього вона вчилася довго і наполегливо, поки інші дівчата фарбувалися і ходили на шопінг. Настя потрапляє до компанії своєї мрії, але там вона "біла ворона". Протягом серіалу Настя буде вчитися цінувати себе, приймати, не ховати навіть від себе свої справжні цілі. Також у серіалі піднімуть питання мобінгу, сексизму, об'єктивації, спілкування в Інтернеті та інші проблеми, з якими сьогодні стикаються люди.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1284
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація