Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Музичний експерт" Лоза назвав Кіркорова прототипом померлого Прінса

Артист не припиняє давати оцінку іноземним зіркам.

Російського співака Юрія Лозу, який прокоментував творчість The Rolling Stones, The Beatles і Моцарта, схоже, не зупинити.

Тепер від артиста, який віднедавна записався в "музичні критики", дісталося і легенді 90-х Прінсу, який помер минулого тижня.

Правда, Лоза відгукнувся про творчість музиканта в позитивному ключі.

"На ньому багато хто зміг заробити грошей. Він багатьом зробив кар'єру. Якщо чесно, мені він більше відомий як композитор, ніж як співак. Він був одним з небагатьох, хто створював щось нове, а не переспівував старе. Ось недавно було повідомлення про те, що співак з Guns'n'Roses Аксель Роуз перейшов в AC/DC. Один співак перейшов в іншу команду, що такого сталося? Там верещав і тут верещить, а Прінс — це особистість!" – заявив Лоза, пише life.ru

За словами Юрія Лози, Філіп Кіркоров ніхто інший, як прототип Прінса на російській сцені.

"Я думаю, що якісь прийоми Прінса напевно були використані в аранжуваннях Кіркорова. Я думаю, саме він його прототип на російській естраді. Прінс, правда, танцював набагато краще", - впевнений Лоза.

Нагадаємо, про російського "красномовного" співака Юрія Лозу скоро дізнаються в усьому світі. Так, продюсер Джиммі Дуглас, який працював з Led Zeppelin і The Rolling Stones, творчістю яких не дуже задоволений Лоза, поцікавився, ким власне є Лоза.

Залиште свій коментар

Вибір редакції